Šiuolaikiniai žmonės įprato naudotis mokslo pasiekimais, tačiau kartais praverčia prisiminti ir liaudiškus receptus. Kosmetologijoje be uogų ir įvairių žolelių neretai naudojami ir grybai. Tokių priemonių efektyvumas niekuo nenusileidžia kremams ir serumams. Grybai naudojami naudoti profilaktiškai (siekiant pagerinti veido odos spalvą ir sugrąžinti aksominį švelnumą), gydymo tikslais (naudinga riebiai, spuoguotai ir į uždegimus linkusiai odai), taip pat siekiant užkirsti kelią senėjimui.
Profilaktika
Profilaktinėms kaukėms tiks pievagrybiai, voveraitės ir baravykai. Vieną ar du grybus sumalkite mėsmale, sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus, kefyro arba grietinės. Užtepkite ant švarios veido odos, o po 20 minučių nuplaukite drungnu vandeniu.
Gydymas
Gydymui grybų teks paieškoti Rytuose. Užpilkite Shiitake grybus (japonų geišų receptas) 50 % degtinės/spirito tirpalu su vandeniu ir palikite tamsioje vietoje 10 dienų. Šiuo skysčiu ryte ir vakare patrinkite veidą – tai normalizuos riebalinių liaukų veiklą, pagyvins veido spalvą, sumažins uždegimus, išnaikins spuogus. Po septynių dienų grybų antpilą galima naudoti tonizuojamosioms veido kaukėms, tačiau sritis aplink akis ir lūpas būtina patepti drėkinamuoju kremu (jeigu oda sausa – ir visą veidą). Suvilgykite skystyje marlę ir palaikykite ant veido 20 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.
Jauninamoji veido kaukė
Reikės: D-pantenolio, jonažolių hidrolato, makadamijų aliejaus, Reishi grybų ekstrakto, amino rūgščių ir betaino komplekso, arganų aliejaus, Shiitake, vitaminų A, E, F, Maitake, avižų proteinų, jojobos ir avokadų aliejaus, alavijų gelio.
Visi šie komponentai gerina odos stangrumą, mažina nuovargį, patinimus, slopina sudirgimus, apsaugo nuo žalingų aplinkos veiksnių poveikio, padeda pašalinti negyvas ląsteles ir gydo alergiją.
Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.
Kitas faktas
Komentarai (2)