Dar niekam nepasisekė sukurti universalios priemonės, kuri padėtų įveikti alergiją visiems laikams, todėl nelieka nieko kito, kaip eksperimentuoti su vaistais ir liaudiškomis priemonėmis, tikintis, kad bent kas nors padės. Galima išmėginti ir alternatyvias gydymo priemones. Šį kartą papasakosime, kaip palengvinti alergiją.
Anglų fotografas Kirilas Kuletskis pasidalino nuotraukomis, darytomis Solotvino druskos kasyklose (Ukraina). Čia daugiau kaip 40 metų gydyti žmonės, sergantys astma ir kitomis kvėpavimo takų ligomis.
Alternatyvi medicina siūlo ne vieną astmos gydymo būdą. Yra begalė priemonių, padedančių žmonėms visame pasaulyje susidoroti su šia problema, tereikia išsirinkti tokią, kuri pacientui atrodo priimtiniausia.
Lili Charjanova – veikli moteris ir įdomi asmenybė, viena iš nedaugelio kineziterapeučių, savo praktikoje sėkmingai naudojančių Rytų ir moderniosios medicinos elementus. Kalbamės su ja apie lietuviams dar palyginti mažai žinomą alternatyviosios medicinos gydymo būdą Reiki.
Ką šiuolaikiniam žmogui reiškia sąvoka „gražūs balti dantys“? Visų pirma, jie turi būti sveiki – ir tai ne tik nuolatinis burnos higienos laikymasis, tinkamas dantų šepetėlis ir pasta. Dantys – tai viso organizmo sveikatos veidrodis, o ypač – inkstų. Taip, nesistebėkite – anot kinų medicinos, dantų būklė priklauso būtent nuo šių organų.
Akupunktūra – tai gydymo metodas, atsiradęs Kinijoje ir sėkmingai taikomas šiandien.
Hirudoterapija (iš lotynų k.) arba bdeloterapija (iš graikų k.) verčiama kaip „gydymas dėlėmis“. Tai vienas iš seniausių medicinos metodų, deja, Lietuvoje labai plačiai dar netaikomas.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus