Imbierų arbata tampa vis populiaresnė. Priežastis paprasta – bet to, kad ji pasižymi įdomiu skoniu ir daugybe naudingų mūsų organizmui savybių, ji padeda sulieknėti, išsaugoti gražią odą ir jaustis aktyvesniems.
Panaudoti arbatos pakeliai dažniausiai keliauja tiesiai į šiukšlių dėžę – o be reikalo. Dalinamės 5 patarimais, kaip dar kartą panaudoti arbatos privalumus buityje!
Arbata – gėrimas, mėgstamas visame pasaulyje, tačiau įsivaizdavimas, kaip ją ruošti, tiekti ir net gerti, visiškai skirtingas. Siūlome įsipilti arbatos ir išgerti jos kartu!
Nors mes nesame nei kinai ir ne anglai, arbatos suvartojame gana daug. O ar žinote, kaip ją reikia gerti?
Be kavos, arbatos ir energinių gėrimų šiandien daugelis nebeįsivaizduoja savo gyvenimo, todėl diskusijos ir ginčai apie kofeino naudą ir žalą aktualūs kaip niekada.
Daugybė įvairiausių tyrimų patvirtina, kad šis gėrimas yra puiki vėžio bei antsvorio profilaktikos priemonė. Ir ne tik... Yra ir kitų žaliosios arbatos panaudojimo būdų.
Yra daugybė arbatos rūšių – visos jos pasižymi skirtingu kvapu, poveikiu žmogaus organizmui ir paruošimo technikomis. Vienos atstoja vaistus, kitos mėgstamos tiesiog dėl malonaus skonio. O kuo ypatinga imbierų arbata?
Arbata – išties nuostabus ir nepaprastas gėrimas. Ji ne tik numalšins troškulį, bet taip pat padės užgydyti žaizdas, įveikti peršalimą ir... sulieknėti. Štai šiuo atžvilgiu pačios efektyviausios arbatų rūšys.
Žalioji arbata – vienas populiariausių gėrimų pasaulyje. Ar žinote, kuo ji naudinga?
Vasariškus orus tenka stebėti pro kabineto langą? Nepamirškite, jog net ir įtemptas darbas neturėtų būti priežastis pamiršti svarbiausius organizmo poreikius – tiesą sakant, kaip tik priešingai. Darbe praleidžiame didelę dienos dalį, todėl tuo metu turėtume suvartoti apie 60 % visų reikalingų skysčių. Dehidratacija gali lemti koncentracijos prob...
Lietuvoje kasmet užregistruojama per 100.000 sezoninio gripo atvejų.