Soda turi daugybę panaudojimo būdų – ją galima dėti į tešlą, kai baigiasi kepimo milteliai, neutralizuoti ja nemalonius šaldytuvo kvapus, suminkštinti dantų apnašas, išsibalinti dantis ir sumažinti jų jautrumą... Ir tai dar ne viskas.
Mes pilame citrinos sulčių į arbatą ir kitus gėrimus, salotas, apšlakstome jomis žuvį. Tačiau tinka jos ne tik mūsų racionui, bet ir kasdienėje buityje.
Valgomoji soda – gerai namų šeimininkėms pažįstamas produktas. Ji nepakeičiama virtuvėje: sodos pilame į tešlą, kad pyragas būtų purus, kai kas soda pakeičia pirktinius valiklius. Tačiau ar tik tokie tėra būdai valgomajai sodai panaudoti? Tikrai ne.
Citrinos – dažnas svečias ant mūsų stalo. O ar žinote, kam galima panaudoti jų žieveles?
Didžiausi būriai graužikų į šiltesnes vietas patraukia rudenį. Visuomenėje gausu įvairių patarimų, kaip naikinti mus puolančius kenkėjus, bet ar jie visi teisingi ir saugūs? Kenkėjų kontrolės ekspertai neigia 6 klaidingiausius mitus apie graužikų kontrolę.
Tikriausiai kiekvienas iš mūsų turi ir gali papasakoti savų gudrybių, padedančių palengvinti gyvenimą. Dalinamės keliomis iš jų. Kas žino – gal pravers ir jums?
Jei rūpinatės aplinka ir savo sveikata, arba tiesiog norite vartoti kuo mažiau „chemijos“, tikriausiai bent kartais pagalvojate ir apie alternatyvias priemones. Kaip patiems pasidaryti oro gaiviklį?
Pasaulyje vis labiau populiarėja skruzdėlių auginimas namuose: jos tampa naminiais gyvūnėliais, kuriais rūpinamasi. Tačiau ką daryti, kai šie padarėliai atsikrausto nekviesti ir siaubia virtuvę?
Be baldų namuose negyvensime, juk reikia kažkur ir atsisėsti, ir galų gale – prigulti. Tik štai ar perkant baldą susimąstome, kokią įtaką jis daro mūsų sveikatai? Šį kartą visą dėmesį skiriame minkštiems baldams: lovoms, sofoms, foteliukams...
Jei prie namų neturite daržo ar gyvenate bute ir nuolat norite pagardinti patiekalus šviežiais ir kvepiančiais prieskoniais, jums pats laikas pradėti auginti savo mini daržiuką. Žaliuojantys prieskoniai ant palangės pamalonins ne tik jūsų skrandį. Nuostabi žalia spalva juk nuteikia pozityviai bei padeda atsipalaiduoti.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.