Pasirodo, mediniais skalbinių segtukais galima ne tik prisegti padžiautus skalbinius, bet ir puošti namus, pasipuošti patiems. Jie gali virsti viskuo, kuo tik užsigeisite: dovanų pakuotės dalimi, vazonu, žvakide, padėklu ar netgi šviestuvu.
Ekologiška mada – daugiaprasmis ir platus terminas, dažniausiai suprantamas kaip būdas prisidėti prie aplinkos išsaugojimo bei gražesnio ir švaresnio pasaulio kūrimo. Ji išpopuliarėjo maždaug 2005-aisiais, tačiau iki šiol nelabai sutariama, ką galima ja vadinti, o ko – ne
Buitinės chemijos yra kiekvienuose namuose, tačiau ja reikia naudotis atsargiai – joje esančios medžiagos gali sukelti daugybę problemų ir ligų: vėžį, diabetą, nevaisingumą. Tokios priemonės tampa netgi nutukimo priežastimi. Kaip rodo Europos aplinkosaugos agentūros surinkti duomenys, sudedamosios buitinės chemijos dalys daro didelę įtaką žmogau...
Visi esame prisiklausę apie vegetarizmo pliusus bei minusus mūsų organizmams. Tačiau nepamirškime, kad ir daržovėse slepiasi tiek nitratai, tiek chemija. Taigi šį kartą apie tai, kokie nitratai atkeliauja kartu su daržovėmis ir kaip jie mus įtakoja.
Mokslininkai įspėja, kad artėja riba, kai beveik viso pasaulio žmonės taps vegetarais. Per kelis dešimtmečius tiesiog pritrūks mėsos. Preliminariais skaičiavimais, gyvulinės kilmės maistas sudarys tik 5 % mūsų suvartojamų kalorijų kiekio.
Johnas Mastersas kuria organinę kosmetiką, kurią, kaip teigia pats vyras, galima valgyti. Publikuojame jo interviu.
Mokslininkai teigia, kad urano gavyba iš jūrų jau dabar tampa ekonomine realybe, kuri užtikrintų branduolinės energetikos ateitį.
Remiantis Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimu, vos dešimtadalis žmonių rūšiuoja buitines atliekas. Tik nedidelė dalis jų tai daro teisingai, o beveik pusė (47 %) net nežino, kaip atrinkti ir paskirstyti perdirbamas šiukšles. Siekdama paskatinti Lietuvos gyventojus rūšiuoti antrines žaliavas, kompanija „Tetra Pak“ visuomenei pristatė pirmą Lietuvo...
Austrijoje yra įstabi vieta, vadinama Žaliuoju ežeru (Grüne see). Nuo rugpjūčio iki balandžio tai tiesiog žalias parkas su takeliais, suoliukais, aikštelėmis ir tilteliais per upes, tačiau pavasarį dėl kalnuose tirpstančio sniego ir ledo vandens lygis pakyla tiek, kad viskas atsiduria 4–5 ar net 8 metrų gylyje.
Turintis visaverčio namo funkcines savybes „mažylis“ (taip jį galime vadinti dėl namo neapsakomo mažumo) papildomai įgyja didžiulį pliusą – kai šeimininkams atsibosta vaizdas pro langą, namelis kuo lengviausiai gali „keliauti“ į kitą vietą.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti