Gamta – neišsenkantis įkvėpimo šaltinis. Kad ir kokias spalvas savo darbams naudotų menininkas, kad ir kokias technologijas į pagalbą pasitelktų fotografas, tik gamta sukuria tobulą paveikslą.
Laiku pagauta akimirka – būtent tai, kas išskiria kūrybingą fotografiją iš milijono kitų. Tai gali būti užfiksuotas žaibo plykstelėjimas, žuvytė paukščio snape arba neįprastai krintantis šešėlis... Dalinamės keliomis nepagražintomis nuotraukomis: viskas, ką matote – tai kūrybiškas žvilgsnis ir reikiamu momentu padarytas kadras.
Baltieji lokiai – lokinių šeimos žinduoliai ir didžiausi pasaulyje sausumos plėšrūnai, deja, nykstantys dėl klimato atšilimo. Dalinamės keliomis jų nuotraukomis!
Vandens telkiniai vilioja mus visais metų laikais, tačiau žiemą jie gali būti tiesiog nepakartojami! Virsdami ledu, jie pasipuošia pačiais neįprasčiausiais raštais ir formomis. Dalinamės keliais išties nuostabiais pavyzdžiais.
Fotografė iš San Francisko Beth Moon jau 14 metų fotografuoja seniausius pasaulio medžius. Pavydu – juk šiems galiūnams jau ne vienas šimtas metų... Kviečiame pasigrožėti!
Pelėdos – nuostabūs paukščiai. Nuo seno jos žadina įvairių tautų vaizduotę ir yra laikomos mirties, blogo ženklo, prakeikimo bei išminties simboliu. Tačiau tai – dar ne viskas. Sunku nesižavėti jų puikia klausa ir aštriu regėjimu naktį, plačiais ir beveik be garso sklendžiančiais sparnais. Jos – geros medžiotojos. Ir dar jos labai gražios... Kvi...
Pačioje Aliaskos širdyje yra Nacionalinis Denali parkas, užburiantis visus savo grožiu. Vizitinė parko kortelė – Mak Kinlio kalnas (pati aukščiausia Šiaurės Amerikos viršukalnė). Objekto teritorijoje yra upių, ežerų, lygumų... Čia gyvena 39 žinduolių rūšys – įskaitant lokius, briedžius, elnius, lapes, kiškius ir kt.
Atšiauri ir nesvetinga Čiukotka tokia atrodo tik iš pirmo žvilgsnio, tačiau net ir ji gali parodyti kai ką gražaus... Rusų fotografas Ivanas Kislovas čia stebi lapių gyvenimą.
Devon Berkist – jauna keliautoja autostopu, išvažinėjusi Kanadą skersai ir išilgai. Jai patinka fotografuoti. Halifakso universiteto studentė teigia: „Mūsų pasaulis toks nuostabus, kad aš tiesiog turėjau įamžinti šį grožį.“
Kanjo-Kristales – upė Kolumbijoje, žavinti kiekvieną, kuris ją pamatė. Vietiniai ją pavadina „penkių spalvų upe“. Tiksliau ir nepavadinsi – juk čia nuo birželio iki lapkričio galima pamatyti besimainančią geltoną, žalią, juodą, žydrą ir raudoną spalvą.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus