Šiomis savaitėmis moteris dar nesilaukia, tačiau organizmas jau pradeda ruoštis galimam pastojimui ir būsimai motinysei. Nėštumas yra pradedas skaičiuoti nuo pirmosios paskutinių menstruacijų dienos.
Embrionas: tai tik ląstelių grupė, tačiau ji dauginasi labai sparčiai. Teoriškai ląstelių kamuolį jau galima išvysti, nes jo ilgis siekia 0.15 mm. Jo dydis šiuo metu prilygsta smeigtuko galvutei.
Embrionas: jo ilgis siekia nuo 0,36 iki 1 mm. Kol kas embrionas yra labai ankstyvoje vystymosi stadijoje. Ląstelės įsiskverbia giliau į gimdą ir aplink save ima kaupti amnioninį skystį, kuris sups vaisių viso nėštumo metu. Sparčiai vystosi placenta.
Embrionas: 1,25 mm ilgio. Pradeda formuotis širdis, raumenys, kaulai, smegenys. Šią arba artėjančią savaitę susiformuos skeleto pagrindas.
Embrionas: ilgis nuo 2 iki 4 mm. Technikos pagalba jau galima išgirsti širdies plakimą.
Embrionas: savaitės pradžioje embriono ilgis siekia nuo 4 iki 5mm, o pabaigoje jau nuo 11 iki 13 mm. Augimo tempas itin spartus.
Embrionas: 1,5 – 2 cm ilgio. Sparčiai formuojasi veidas - atsiranda nosies užuomazgos, pradeda vystytis lęšiukas, o akis dengia vokai.
Vaisius: ilgis: 2.2 – 3 cm. Suaktyvėja organogenezė - ima sparčiai vystytis organai bei jų sistemos.
Vaisius: ilgis siekia nuo 3.1 iki 4.2 cm. Dydis prilygsta slyvai, o jo svoris yra apie 5 g. Dabar embrionas jau vadinamas vaisiumi.
Vaisius: ūgis: nuo 4,4 iki 6 cm, svoris: apie 8 g.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą