Nuo seno taurieji metalai naudoti įvairių ligų gydymui (pavyzdžiui, jie būdavo dedami prie nudegusios arba pažeistos odos). Mūsų dienomis toks gydymas jau beveik nebepraktikuojamas, tačiau žinoti, kuo naudingi auksiniai, sidabriniai ir iš cirkonio pagaminti papuošalai, bus naudinga kiekvienam.
Daugelis dailiosios lyties atstovių neįsivaizduoja savo gyvenimo be kosmetikos, ir tik mažuma susimąsto, kokią įtaką tai gali turėti jų sveikatai.
Pasaulis kupinas neįtikėtinų ir netgi šokiruojančių dalykų. Šį kartą siūlome susipažinti su keliais nuostabą keliančiais faktais.
Kokią melodiją girdi aplinkiniai, kai kas nors paskambina į jūsų mobilųjį telefoną? Psichologų teigimu, vienas ar kitas skambučio tipas apie jus gali pasakyti labai daug. Tai yra svarbi jūsų įvaizdžio detalė, kurią rinktis reikėtų itin kruopščiai. Ji padeda spręsti apie jūsų skonį, santykį su savimi ir aplinkiniais, ambicijas, leidžia tarsi pro ...
Daugumai žmonių kuo puikiausiai žino, kad žalingi įpročiai (alkoholio vartojimas ir rūkymas) trumpina gyvenimą. Tačiau lygiai tą patį poveikį turi ir kai kurie labai įprasti dalykai, lydintys mus kiekvieną dieną. Kokie jie?
Laukinių gyvūnų ir žmonių draugystė – ne toks ir retas reiškinys (pavyzdžiui, jau rašėme apie mergaitę, kuri susidraugavo su lapiuku), tačiau visada keliantis nuostabą ir susižavėjimą.
Kad skaitymas naudingas, žino visi. Tačiau tik nedaugelis susimąsto, ką tai iš tiesų reiškia. Kad ir kaip keistai tai nuskambėtų, knygos būtinos tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai.
Kai visos įmanomos (net ir pačios egzotiškiausios) dietos išmėgintos, tačiau rezultatų nematyti, žmonės ryžtasi labai keistiems lieknėjimo būdams. Štai keli iš jų.
Mokslininkai iš Kembridžo universiteto įsitikinę, kad nuo žmogaus ūgio gali priklausyti netgi... mirties priežastis. Išanalizavus 1,1 mln. žmonių, gimusių nuo 1900 iki 1960 m., duomenis apie ūgį ir mirties priežastis, rastas priežasties ir pasekmės ryšys.
Tankiai apgyvendinto miesto žemės sklypas – retam įkandamas pirkinys. Tačiau yra „gudragalvių“, kurie randa sprendimą ir esant nepavydėtinai situacijai. Nerasdami vietos ar neįstengdami nusipirkti žemės sklypo, žmonės „kraustosi ant stogų“.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.