Mėgstantiems konservuoti rudens gėrybes, sveikatos specialistai pataria įvertinti tokių produktų naudą sveikatai. Gausiai naudojamas cukrus, druska ir actas nustelbia konservuojamų daržovių ar uogų naudingąsias savybes, o karštas vanduo sunaikina į jį dedamo medaus vertę – šias ir kitas klaidas kasdienėje mūsų mityboje stebintys specialistai rag...
Norint šaltuoju metų laiku sustiprinti imunitetą, nebūtina šturmuoti vaistinių ir pulti vartoti vitaminus bei jų papildus – būtų daug naudingiau tiesiog paįvairinti racioną ir įtraukti toliau minimus produktus į savo valgiaraštį.
Orams nedžiuginant, dažnai skamba raginimai stiprinti imunitetą. Stipri sveikata ir atsparumas leidžia visai nesirgti arba įvairių negalavimų patirti kur kas rečiau.
Dažnas mano, kad maisto papildų vartojimas neefektyvus, nebūtinas, o nauda – ne visada pagrįsta. Rūpestinga „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Rūta Armonienė siūlo klausyti savo organizmo ir medikamentus rinktis pagal kūno mums siunčiamus signalus.
Šaltasis metų sezonas ne visada praeina be ligų, net jeigu kruopščiai laikomės asmens higienos, šiltai rengiamės, geriame arbatas ir net valgome česnakus. Kaip sustiprinti savo imunitetą ir padidinti atsparumą ligoms? Sveikos mitybos šalininkai siūlo... kviečių gemalus.
Orai po truputį vėsta, ir mūsų organizmas pradeda ruoštis artėjančiai žiemai. Deja, daugeliui tai baigiasi ženkliu svorio padidėjimu. Išvengti nusivylimo galima dviem būdais: reguliariai treniruojantis ir tinkamai maitinantis.
Organizmui perėjimas nuo šiltos vasaros prie šalto rudens – didelis stresas. Kas pasikeičia? Kokių problemų gali kilti? Kaip savimi pasirūpinti, kad išsaugotumėte sveikatą?
5 minutės per dieną, skirtos sveikam gyvenimo būdui – labai maža kaina už tą sveikatą, kurią galite įgyti. Atrinkome jums keletą rekomendacijų, kurios tikrai nepareikalaus daug jūsų laiko.
Imuniteto stiprinimas daugeliui iš mūsų atrodo lyg baisus baubas, nors iš tiesų apsisaugoti nuo ligų gana nesudėtinga (ir netgi malonu)
Norite sustiprinti imunitetą? Išbandykite šiuos du veiksmingus receptus!
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.