Kartais sakoma, kad gydytojai nusipelnė atskiro rojaus – jų profesija reikalauja ne tik žinių ir įgūdžių, bet ir begalinio pasiaukojimo.
Ar žinojote, kad...
Kas per vieni tie antioksidantai, su kuo valgomi (o jei tiksliau – kur galima jų rasti ir kiek jie kainuoja) – galvosūkis, neduodantis ramybės besirūpinantiems savo sveikata. Paslaptingų laisvųjų radikalų baimė verčia žmones dar ankstyvoje jaunystėje gelbėtis nuo nepageidaujamos ir grėsmingai artėjančios senatvės.
Juoktis mėgstame visi. Tai labai malonu, tačiau ar žinote, kad juokas gali būti labai naudingas?
Paskutinė straipsnio dalis
II-oji straipsnio dalis tiems, kurie nori apie save sužinoti šį tą nauja.
Tikriausiai sutiksite, kad žmogaus psichika – viena iš mįslingiausių paslapčių. Įminti ją stengiasi daugybė mokslininkų iš viso pasaulio. Nors žinome apie ją nemažai, dar daugiau lieka nepažinta ir nepaaiškinta. Ar norite sužinoti apie save kai ką nauja?
Visi bent retkarčiais geria vaistus, o kai kuriems iš mūsų jie reikalingi nuolat. Ar skaitote, kas parašyta informaciniame lapelyje? Pašalinių poveikių sąrašas ilgas, dauguma iš jų gana įprasti – pykinimas, vėmimas, alergija, mieguistumas, galvos skausmai ir pan. Tačiau tarp jų pasitaiko ir labai neįprastų!
Senovėje prieskoniai atliko tokį pat svarbų politinį ir ekonominį vaidmenį, kaip šiandien nafta ir dujos. Siūlome susipažinti su keliais įdomiais faktais.
Tikriausiai esate girdėję, kad mūsų išvaizda – tai veidrodis, atspindintis organizmo sveikatos būklę.
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų