Kas pirmiausiai šautų į galvą, išgirdus „pakepinti keptuvėje ir pabarstyti pipirais“? Turbūt ne bananai... O be reikalo. Šį kartą kalbame būtent apie juos!
Ką daryti, kad smegenys veiktų geriau? Šis klausimas tikriausiai bent retkarčiais kyla daugeliui iš mūsų. Ir ne be reikalo – juk tai padėtų ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę, atverti visiškai naujus horizontus.
Manote, kad neįtikėtinos gimdymo istorijos egzistuoja tik kine? Jų pasitaiko ir tikrame gyvenime, todėl mažylio atėjimas į pasaulį tampa dar didesniu stebuklu. Štai keli pavyzdžiai.
„Mažasis princas“ – taip berniuką šiose nuotraukose pavadino fotografas Matejus Peljhanas iš Slovėnijos.
Mums labai pasisekė, kad gyvename laikais, kai šios medicininės priemonės jau nebenaudojamos...
Yra žmonių, kurie kategoriškai atsisako eiti į lovą su pižama arba naktiniais marškiniais. Kai kam įprotis miegoti nuogam gali atrodyti keistas, tačiau jis, mokslininkų teigimu, turi tokių privalumų, apie kuriuos net ir nepagalvojame.
Tikriausiai dauguma iš mūsų yra girdėję, o ne vienas ir savo akimis įsitikinęs, kad po vestuvių (arba tiesiog susiradus antrąją pusę) ne viena moteris mažiau rūpinasi savimi ir priauga papildomo svorio.
Mitai – įdomus dalykas. Mes patys nepajuntame, kaip pradedame tikėti tuo, kuo tiki dauguma, neįsigilinę, ar tam yra pagrindo.
Kas per daug, tas nesveika – tai universali tiesa, kurią pritaikyti savo gyvenime gali kiekvienas. Ir vis dėlto mes norime gyventi sveikiau, kokybiškiau, tad pradedame atidžiau rinktis tai, ką valgome. Pastangos sveikintinos, tačiau perlenkti lazdos nereikia – juk kartais mūsų iš nuogirdų perimtos žinios prasilenkia su tikrove.
Johanna Quaas – pavydėtinos fiznės formos 86-erių metų amžiaus močiutė. Sportuoja ji jau seniai, ir mesti šios veiklos tikrai neketina. Belieka tik žavėtis ir imti pavyzdį!
Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.