Visiems tėvams svarbu, kad jų vaikai augtų sveiki, tačiau ne visi supranta, kad vaikų imunitetu reikia pradėti rūpintis dar tuomet, kol kūdikis įsčiose. Nuo vaisiaus užsimezgimo iki dvejų metų amžiaus imunitetas vystosi labai intensyviai, tad, pediatrės Eugenijos Nazimovienės teigimu, nuo to, kokius pamatus tėvai padės šiuo laikotarpiu, priklaus...
Nėra žmogaus, kuriam bent kartą gyvenime nebūtų tekę susirgti peršalimo ligomis, tačiau kai kuriems kosėti, čiaudėti ar sloguoti jau yra tapę gyvenimo būdu. Dar rudenį į mūsų organizmus pradedančios belstis ligos atsitraukia tik vėlyvą pavasarį, kai atšyla orai.
Tie, kas per vasarą ir rudenį susidraugavo su šaltu vandeniu, dabar skina sveikatos vaisius. Sveikuolė Janina Vaizgalienė sako, kad nuo tada, kai užsigrūdino ir pradėjo reguliarias maudynes lediniame vandenyje, nė karto net slogos neturėjo. O žiemomis į ledinį Nemuno vandenį moteris šoka jau 30 metų. Vaistininkė Inga Norkienė prideda, kad grūdin...
Norint šaltuoju metų laiku sustiprinti imunitetą, nebūtina šturmuoti vaistinių ir pulti vartoti vitaminus bei jų papildus – būtų daug naudingiau tiesiog paįvairinti racioną ir įtraukti toliau minimus produktus į savo valgiaraštį.
Ruduo ir žiema – peršalimo ligų sezonas. Siūlome atlikti testą ir sužinoti, ar jūsų organizmas pasirengęs rimtiems išbandymams!
Dažnai kalbama apie tai, kaip peršalimą gydyti, tačiau ar galima šio nemalonaus susirgimo apskritai išvengti?
Kad rudenį nesirgtume, per vasarą reikėtų papildyti ne tik vitamino C, bet ir vitamino D atsargas. Tam gali pasitarnauti saulės vonios arba rūpestingo vaistininko patarimas.
Imuniteto stiprinimas daugeliui iš mūsų atrodo lyg baisus baubas, nors iš tiesų apsisaugoti nuo ligų gana nesudėtinga (ir netgi malonu)
Niekam nėra paslaptis, kad šaltuoju metų laiku organizmui ima stigti vitaminų ir mineralinių medžiagų. Norite sustiprinti imunitetą? Atkreipkite dėmesį į tai, kaip ir kuo maitinatės.
Dalinamės dviem receptais, padėsiančiais sustiprinti jūsų ir jūsų vaikučių imunitetą!
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.