Skrydis didelės įtakos žmogaus sveikatai nedaro, tačiau kiekviena rimtesnė liga gali sugadinti atostogas dar net nepasiekus jūsų kelionės tikslo. Nors įprasta sloga atrodo kaip menka problema, skrydžio metu ji gali sukelti skausmą ar net sutrikdyti klausą. Kaip išgelbėti atostogas ir kada vietoj skrydžio geriau rinktis vizitą pas gydytoją?
Kasmet vis daugiau lietuvių kelionių metu užsikrečia virusiniu hepatitu A ir taip didina šios infekcijos plitimo bei protrūkių riziką šalyje. Kepenų uždegimą sukeliančios infekcijos būtų galima išvengti, jeigu žmonės prieš kelionę pasikonsultuotų su gydytoju dėl galimų profilaktikos priemonių.
Nors nuo kenčiantieji nuo alergijų lengviau atsikvepia išvykę į kalnus ar prie jūros, vis dėl to draudikai pataria būti atsargiems užsienio kelionėse – vengti chloruotų baseinų, neliesti egzotiškų augalų, atsargiai ragauti jūros gėrybes ir nesižavėti viešbučių kambariuose esančiomis higienos bei kosmetinėmis priemonėmis.
Slaugytoja Karen Edwards motinystės atostogų metu panoro pamatyti pasaulį – leistis į įdomią, nuotykių kupiną kelionę kartu su savo vyru, trejų metukų dukryte ir vos devynių savaičių amžiaus sūneliu. Šeima jau aplankė 17 šalių ir neketina sustoti.
Rūpindamiesi žmonių sveikata ir linkėdami saugių bei komfortiškų kelionių, „Gintarinė vaistinė“ ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ rengia akciją – „Saugokis gripo!“.
Asmenukės su gyvūnais ir kelionių fotografija – štai apie ką svajoja dauguma socialinių tinklų vartotojų. Alanui Diksonui pavyko suderinti ir viena, ir kita – jis daug keliauja, fotografuoja ir neblogai iš to užsidirba. Dalinamės smagiausiomis šio vyruko nuotraukomis!
24 metų prancūzas Gerekas Sudis (Guirec Soudee) savo kelionei jachta išsirinko labai neįprastą kompanionę – vištą, vardu Monik. Savo kelią abu pradėjo nuo Kanarų salų, o dabar pasiekė Grenlandiją. Gereko teigimu, jis pamilo šį paukštį iš pirmo žvilgsnio, ir net nedvejojęs pasiėmė jį kartu. Vaikino teigimu, višta, lyginant su kitais gyvūnais, sav...
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..