Apie tai, kad knarkia, knarkiantieji dažniausiai sužino iš aplinkinių. Nerizikuoti savo ir artimųjų poilsiu, šiandien padėti gali nosies kriauklių ir pertvaros plastika. Pasak gydytojo otorinolaringologo Giedriaus Strazdo, procedūros efektyvumas priklauso ne tik nuo operacijos, bet ir paties paciento požiūrio į ligą. Reikėtų žinoti, kad knarkimą...
Ir vėl stipriai skauda gerklę, iš kojų verčia aukšta temperatūra, valgant kiekvienas kąsnis raižo ryklę... Tai – tipiški tonzilių uždegimo, dažnai vadinamo tiesiog angina, simptomai. „Tonzilės – mūsų organizmo apsauga nuo virusų ir bakterijų – kartais atsisuka prieš mus pačius. Dėl infekcinių ligų ar netgi genetinių veiksnių, padidėjusios tonzi...
Milijonai žmonių visame pasaulyje, tiek moterys, tiek vyrai, kenčia nuo knarkimo. Tai ne tik poras erzinantis dalykas ar kantrybės išbandymo kantrybe testas, bet ir nemenkas pavojus žmogaus sveikatai, kadangi gali būti vienas iš pavojingos ligos – obstrukcinės miego apnėjos – simptomų.
Mažai kam atrodo, kad knarkimas – kokia nors rimta problema (beje, dažniausiai taip įsitikinę būtent tie, kurie ir knarkia). Dažniau manoma, kad šis reiškinys kliudo tik aplinkiniams, tačiau iš tiesų viskas daug rimčiau – galima kalbėti netgi apie realią grėsmę žmogaus gyvybei.
Kadaise knarkimas buvo laikomas stiprios sveikatos ženklu, o šiais laikais knarkiantiems žmonės patariama apsilankyti pas gydytojus, mat knarkimas ne tik erzina aplinkinius, bet ir gali signalizuoti apie sveikatos sutrikimus.
Milijonai žmonių visame pasaulyje (tiek moterys, tiek vyrai) kenčia dėl knarkimo. Knarkimas yra ne tik erzinantis dalykas ir daugeliui porų sunkus kantrybės išbandymo testas, bet ir nemenkas pavojus žmogaus sveikatai, kadangi tai gali būti vienas iš pavojingos obstrukcinės miego apnėjos simptomų.
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..