Tėveliai neretai skundžiasi, kad negali atsiginti patarėjų – patarimais žarstosi visi, kas netingi, pradedant nuo mamos antros eilės pusseserės, baigiant kirpėja. Ir nors dalis šių patarimų gali būti tikrai naudingi, yra tikimybė, jog išgirsite ir įsisenėjusių mitų, kurie, užuot padėję, gali tik pakenkti. Paneigiame populiarius mitus, kuriais da...
Mažiausiųjų šeimos narių mityba – vienas iš didžiausią rūpestį jauniems tėveliams keliančių klausimų. Gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė pataria, kada reikėtų pradėti primaitinti vaiką, kaip tai daryti teisingai, į ką atkreipti dėmesį renkantis tyreles kūdikiams bei kaip išvengti alerginių reakcijų.
XX amžiaus pradžioje buvo labai populiarūs vadinamieji „išsigimėlių šou“. Žmonės galėjo nusipirkti bilietą ir valandų valandas žiūrėti į pačius keisčiausius eksponatus. Tuo pasinaudojo ir gydytojas Martinas Couney, tačiau jo siūloma atrakcija išsiskyrė iš visų – už 25 centus jis siūlė ateiti pažiūrėti... neišnešiotų mažylių.
Ši šeima verta pagarbos – ji priėmė likimo mestą iššūkį ir nenuleido rankų. Tegul ji tampa įkvepiančiu pavyzdžiu visiems tėvams, motyvacija, suteiksiančia jėgų sunkiomis akimirkomis.
Ribinės (kitaip tariant – tranzityvinės, laikinos) naujagimių būklės – tai simptomai, nulemti organizmo adaptacijos ir nereikalaujantys specialaus gydymo. Jie praeina maždaug po 28 dienų.
Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.