Medicinos mokslas paskelbė nerimą keliančius faktus – net 80 % populiacijos kvėpuoja netinkamai, t. y. paviršutiniškai ir nepakankamai, tik krūtine. Vidutiniškai 20 000 įkvėpimų per dieną ir mes tai darome netinkamai? Kaip tai atsitinka?
Rytuose kvėpavimas laikomas geros savijautos pagrindu, svarbesniu netgi už mitybą. Pagal tai, kaip žmogus kvėpuoja, galima spręsti, kaip jis gyvena, kokia yra jo sveikatos būklė. Kvėpuojame visi, tačiau ar visi išnaudojame kvėpavimą kaip įrankį, galintį padėti išsigydyti ligas ir kurti norimą realybę?
Kas susidūrė su astma, žino, kokia tai rimta ir sunkiai prognozuojama liga. Nenuostabu, kad sergantys ja pas gydytojus vaikšto kaip į darbą...
Norite padailinti taliją? Atsibodo dietos? Išbandykite šiuos kvėpavimo pratimus – bandžiusiųjų teigimu, vos per 2-3 dienas liemens apimtis gali sumažėti net 4 cm!
Kvėpavimas – tai vienas iš tų žmogaus organizmo procesų, kuris nereikalauja didelių pastangų ar ypatingos kontrolės – bent jau iki to momento, kol nepradeda kankinti dusulys. Ši patologija yra susijusi su įvairiais sutrikimais įkvėpimo ir iškvėpimo metu, pakitusiu kvėpavimo gilumu ir dažnumu.
Jei bėgimo metu pajuntate skausmą šone - sulėtinkite tempą, pereikite į ėjimą ar visiškai sustokite. Skaudamą vietą paspauskite trimis pirštais ir, neatleisdami spaudimo, giliais, spaudžiamaisiais judesiais masažuokite.
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius