Maistas ne visada būna mūsų sąjungininkas. Vieni pakyla nuo stalo jausdami malonumą, o kiti – sunkumą ir papildomus kilogramus. Daug metų pacientus konsultuojanti gastroenterologė, dietologė doc. Aida Žvirblienė davė keletą svarbių patarimų norintiems sulieknėti. Pasak jos, vien keisti mitybos įpročius – nepakanka.
Rudenį dienos trumpėja, saulė išlenda rečiau, todėl natūralu, kad labiau ima miegas ir kyla noras pasilepinti skanėstais. Taip prieš žiemą ir priaugama svorio. Vargu, ar jums tai patiks. Jeigu norite išvengti nereikalingų kilogramų, būtina atkreipti dėmesį į savo mitybą. Na, o jeigu nusprendėte laikytis dietos, siūlome susipažinti su populiariau...
Linų sėmenys – tai labai mėgstama pagalbinė svorio mažinimo priemonė, kurios sudėtyje yra polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-6, Omega-3 ir Omega-9, virškinamojo trakto veiklą gerinančios ląstelienos, vitaminų ir mikroelementų. Kaip ir nuo ko jas galima vartoti?
Dažnas iš mūsų nėra labai patenkintas savo kūno formomis ir svoriu. Dažniausiai probleminės vietos – pilvo, šlaunų, sėdmenų sritys, kuriose susikaupusi didesnė riebalų masė. Perteklinis riebalų kiekis ne tik verčia jaustis nepatogiai, bet ir tam tikrais atvejais gali turėti įtakos rimtiems sveikatos sutrikimas.
Sutikite: labai apmaudu, kai labai stengiatės, o rezultatų – nematyti. Taip gali nutikti ir sportuojant: liejate prakaitą sporto salėje, maitinatės sveikai, bet jokio progreso. Ar ką nors darote netinkamai?
Žiemos šventės neįsivaizduojamos be gausaus vaišių stalo. Kaip po jų nepriaugti nereikalingo svorio?
Žiema – tai metas, kai mažai judama, daug ir sočiai valgoma, švenčiama... Nenuostabu, kad ima augti svoris. Kaip užkirsti kelią nereikalingiems kilogramams šaltuoju metų laiku? Štai 20 patarimų!
Pensininkė Suzi Smythe sutiko savo gyvenimo meilę. Ji pusę metų stengėsi atgauti formą, kad nepasirodytų jam stora senele.
Neretai nutinka taip, kad dietos ir sportas neduoda norimų rezultatų, mums vis tiek nesiseka numesti nepageidaujamų kilogramų. Kas dėl to kaltas ir ką daryti?
Numetėte svorio? Sveikiname! Dabar reikia tik užtvirtinti rezultatą – o tai padaryti, beje, sunkiau nei atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.