Antidepresantų suvartojimo statistika rodo, kad moterys vaistus geria du kartus dažniau, nei vyrai. Ar tai reiškia, kad silpnoji lytis labiau linkusi į depresiją? O gal jos tiesiog kitaip priima negatyvias mintis ir sunkius gyvenimo periodus, todėl joms būtina didesnė pagalba?
Šizofrenija – psichikos liga, kuriai būdingi pasikartojantys psichozės epizodai ir palaipsniui kintanti žmogaus asmenybė. Šios ligos tiesiog neįmanoma apibūdinti vienu žodžiu, nes ji pasireiškia labai skirtingais lygmenimis.
Staiga apėmė noras suvalgyti obuolį arba citriną... Kodėl? Viskas paprasta – organizmas praneša, kad jam trūksta tam tikrų mikroelementų ir vitaminų, kad atėjo laikas šias atsargas papildyti. Kaip iššifruoti, ko mums reikia?
Už mūsų sveikatą atsakinga imuninė sistema. Kasdien kontaktuojame su daugybe mikroorganizmų ir nesusergame tik todėl, kad ji mus saugo. Jeigu nesergame, tai reiškia, kad imuninė sistema veikia nepriekaištingai.
Ruduo – nelabai sveikatai palankus metas. Tai lyja, tai pučia šaltas vėjas, nuolat krinta temperatūra – trumpai tariant, sąlygos peršalti idealios.
Aukšta temperatūra, kosulys, siaubinga savijauta... Tai tik keli simptomai iš didelės negalavimų puokštės, kurią ruduo ir žiema įteikia dažnam iš mūsų (kartais – ir po kelis kartus). Visa laimė, kad yra natūralių priemonių, kurios efektyviai padeda užkirsti jiems kelią, o apsirgus – greičiau atsistoti ant kojų. Žemiau pateikti geros savijautos r...
Tikriausiai ne kartą esate sutikę žmonių, kurie net ir kaitriomis dienomis apsimuturiuoja šilčiausiais megztiniais ir skarelėmis.
Virškinimo sutrikimai kamuoja kas antrą pasaulio gyventoją. Tačiau apie juos vis dar žinome stebėtinai mažai. Vienas dažniausių pasitaikančių negalavimų – funkcinė dispepsija.
Uogomis paprastai gydosi paukščiai ir gyvūnai, tačiau gamtos dovanomis gali pasinaudoti ir žmogus. Tereikia žinoti, kaip pritaikyti jas savo poreikiams.
Mokslininkams pavyko įrodyti, kad vienišų žmonių imuninė sistema silpnesnė, o tai lemia didesnę tikimybę susirgti širdies bei kraujotakos ligomis, mažesnį atsparumą virusinėms infekcijoms ir net padidintą vėžio riziką.
40-50 % žmogaus kūno šilumos gali būti išvėdinta per galvą (be kepurės), nes galvoje yra labai daug kraujagyslių