Pradėjus ilgėti dienoms, pakinta ir žmogaus gyvenimo įpročiai: užplūsta energija, „atkunta“ organizmas, tampame aktyvesni, jaučiame pakilesnę nuotaiką. Pasak vaistininkės Kristinos Vaičaitienės, prieš ir per šv. Valentino dieną susidomėjimas kontraceptinėmis priemonėmis ypač išauga, tačiau, kokių maisto produktų ir vaistų vengti, kad priemonių e...
Skausmingų lytinių santykių problema pažįstama ne vienai moteriai. Įprasta, kad dėl šio diskomforto dailiosios lyties atstovės ima vengti sueities su partneriu, dėl ko ilgainiui pradeda griūti mylimųjų santykiai, atsiranda kitos fizinės ir psichologinės problemos.
Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, maždaug 15–18% porų negali susilaukti vaikų. Prognozuojama, kad ateityje statistika gali būti dar liūdnesnė, ir su šia problema susidurs jau kas trečia pora. Neretai įtarimai visų pirma krinta ant moters – neva ji negali pastoti ir kažkuria prasme yra nevisavertė, tačiau teiginys, kad nevaisingumas yra vien m...
Lytiškai plintančios infekcijos (LPI) kelia pavojų, nes dažniausiai jokių simptomų nejuntama arba jie pasireiškia ne iš karto. Lytiškai plintančių infekcijų išvengti nesudėtinga – tereikia rūpintis savo lytine sveikata.
Ekstrinė kontracepcija – tai skubios kontracepcijos metodas, efektyviai apsaugantis nuo nėštumo po nesaugių lytinių santykių. Laiku išgėrus ekstrinės kontracepcijos tabletes galima išvengti neplanuoto nėštumo, tačiau, deja, dar ne visos moterys apie tai žino.
Dažnai visuomenėje susiformavusi nuomonė, kad vyrų seksualinė energija gerokai stipresnė nei moterų. Juk joms, moterims, nuolatos skauda galvą, o štai jie, vyrai, nuolatos trokšta aistringų linksmybių. Iš tiesų taip nėra.
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų