Daugelis iš mūsų dirba sėdimą darbą. Nuolat palenktas kaklas išprovokuoja slankstelių disfunkciją (šie pakitimai atsiranda todėl, kad mes, tam tikru kampu palenkę galvą, ilgai žiūrime į kompiuterio, planšetės ar telefono ekraną). Bėgant laikui gali prasidėti lėtiniai pečių, kaklo ir galvos skausmai. Kaip su tuo kovoti ir ką reikėtų žinoti?
Jeigu artėjant vasarai esate nusiteikę šiek tiek paprakaituoti ir patobulinti kūno formas, šis straipsnelis – kaip tik jums. Siūlome keletą nesudėtingų, tačiau labai efektyvių pratimų, kuriuos galėsite atlikti namų sąlygomis ir džiaugtis pasiektais rezultatais.
Žiūrint iš šalies, PortDeBras treniruotė atrodo kaip grakštus šokis. Choreografiniai judesiai sukuria iliuziją, kad užsiėmimas – itin lengvas. Tačiau treniruotės metu dirba daug raumenų grupių, judesius stengiamasi atlikti pilna amplitude, mokomasi valdyti kvėpavimą, gebėjimą jausti kūną erdvėje, atsipalaiduoti, intensyviai deginami riebalai. Po...
Nenumaldomai artėjant šiltajam sezonui, vis dažniau susimąstoma, kaip po žiemos atgauti formą – juk numesti svorio daug sudėtingiau, negu jo priaugti. Šie pratimai padės pakeisti kūną vos per 4 savaites. Viskas, ko jums reikia – tai stipri valia ir 10 minučių treniruočių per dieną.
Darbe mes praleidžiame trečdalį gyvenimo, o dirbdami kompiuteriu beveik visą laiką sėdime. Toks gyvenimo būdas ir fizinio aktyvumo stoka pridaro rimtų sveikatos problemų. Visuomenės sveikatos specialistai pataria: išnaudokite pertraukėles ir pasimankštinkite darbo vietoje!
Šie pratimai labai naudingi visiems, turintiems ant talijos nepageidaujamų riebalų. Labai dažnai tai reiškia, kad sutrikęs virškinimas. Na, o išsprendus šią problemą, pilvas taps plokštesnis, o savijauta – geresnė.
Sportas – svarbus ir naudingas dalykas. Jis padeda mums būti stipriems, didina atsparumą stresui ir po truputį formuoja mūsų charakterį. Taip pat tai – smagus ir įdomus užsiėmimas. Dar smagiau, kai jūsų augintiniai palaiko jums draugiją ir mankštinasi kartu. Dalinamės smagiu ir pozityviu video!
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.