Užtenka švaistyti laiką ir pinigus sporto klubams. Na, gerai... Bent jau pinigus... Juk ruduo – tai metas, kai patogu savo tingulį pridengti blogu oru ir rasti daugybę kitų pasiteisinimų, kodėl liekame namie. Štai keli pratimai, kuriuos mokslininkai laiko pačiais efektyviausiais. Skirkite jiems vos po 7 minutes per dieną, 3 dienas per savaitę, i...
Tikriausiai kūno kultūros pamokos būtų mėgstamos daug labiau, jeigu jas vestų tokie linksmi mokytojai... Juk mankštintis gali būti ne tik naudinga, bet ir smagu!
Pažiūrėjus šį video, peršasi mintis: anksčiau buvo paprasčiau... :)
Tie, kurie sako, kad sportui namie neturi priemonių, meluoja! Jokių ypatingų priemonių tam ir nereikia – palaikyti gerą fizinę formą galima naudojant pačius paprasčiausius buityje esančius daiktus ir pasitelkiant į pagalbą vaikus ar net gyvūnus. Siūlome pažiūrėti, kaip galima mankštintis su... katėmis :)
Akrobatinė joga – populiarėjanti jogos kryptis. Jeigu abejojate, ar verta prasidėti, siūlome pažiūrėti šį jogos instruktorės Briohny Smyth ir jos vyro video. Vaizdas tiesiog užburia!
Išties nuotaikingas video: sportiškas tėvelis ir jo nė kiek ne mažiau sportiška dukrytė mankštinasi. Grynas pozityvas ir geras pavyzdys puikiai dienos pradžiai!
Daugelis iš mūsų kuo puikiausiai žino, kas yra nemiga ir miego trūkumas. Gerai, jeigu galima rytais niekur neskubėti, tačiau ką daryti, jeigu laiko nedaug? Kaip greičiau prabusti?
Nugara – tai viena iš pažeidžiamiausių kūno dalių, ypač tiems, kurie dirba sėdimą darbą, kilnoja sunkumus ir dažnai pakliūna į skersvėjį. Naivu manyti, kad išgėrus vaistų arba prisidėjus šildyklę negalia atsitrauks. Tai tik greitoji pagalba, tačiau šios priemonės neišsprendžia pačios problemos. Nuskausminti nugarą ir ją pagydyti galima reguliari...
Galima pratimais pagerinti ir atitaisyti regėjimą ar ne – klausimas tebėra aktualus ir šiandien, kai vis daugiau žmonių nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be akinių ar kontaktinių lęšių. Tačiau dėl to, kad akis vis dėlto reikia reguliariai mankštinti, sutinka visi.
Gražesnė figūra – tikrai ne vienintelis kasdienių pasivaikščiojimų privalumas. Reguliarus vaikščiojimas taip pat padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, riziką susirgti antrojo tipo diabetu, taip pat stiprina kaulus ir gerina kraujotaką.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti