Ekspertų teigimu, potraukis vienam ar kitam maisto produktui išduoda, ko trūksta mūsų organizmui. Tai padeda diagnozuoti įvairius sveikatos sutrikimus.
Niekam nėra paslaptis, kad sergamumas krūties vėžiu tampa vis opesne problema. O ar žinote, kaip užkirsti kelią šiai ligai?
Kodėl taip sunku sublogti ir kodėl pirmąjį mėnesį svoris išvis nekrenta?
Žurnalas „Forbes“ yra paskelbęs sveikiausių maisto produktų sąrašą, kuriame rastume ir lietuvių mėgstamus obuolius, ir mūsų miškų karalienę – mėlynę.
Dauguma atvežtinių vaisių mums tapo tokie įprasti, kad pavadinti jų egzotiškais dažniausiai tiesiog neapsiverčia liežuvis. Jų galima įsigyti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje, todėl nepasinaudoti tokia puikia galimybe būtų neprotinga. O ar žinote, kuo jie naudingi?
Daug kas nepripažįsta astrologijos kaip mokslo, tačiau tikintieji ja tvirtina, jog ženklas, po kuriuo žmogus yra gimęs, lemia net ir jo dietos ypatumus.
Valgydamas žmogus ne tik patenkina savo fiziologinį poreikį, bet ir patiria malonumą. Šį kartą siūlome susipažinti su įdomiausiais su maistu susijusiais faktais.
Sakoma, kad valgyti reikia tiek, kad jėgos grįžtų, o ne apleistų. Atlikite šį testą ir sužinokite, ar taisyklingai maitinatės.
Pasaulyje sparčiai populiarėja Viduržemio jūros regiono dieta. Ją primygtinai rekomenduoja mokslininkai ir dietologai ne tik kaip būdą atsikratyti kelių kilogramų, bet ir kaip ilgaamžiškumo garantiją, sveikatos stiprinimo, širdies ir kraujagyslių bei kitų pavojingų ligų profilaktikos priemonę.
Teoriškai be angliavandenių galima ir apsieiti. Pavyzdžiui, kai kurių tautų mitybos racione jų praktiškai nėra, o angliavandenius puikiai pakeičia didelis kiekis baltymų ir šiek tiek riebalų. A
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.