Gerti kavą ar ne – kiekvieno teisė rinktis. Ji turi savų privalumų ir trūkumų, tad karas tarp jos mėgėjų ir kritikų greičiausiai nesibaigs niekada. Ir visai nesvarbu, kurią pusę palaikote – šie faktai bus įdomūs visiems.
Ūminis apendicitas – tai problema, kuri paprastai sprendžiama chirurginiu būdu. Vis dėlto galima ir kita išeitis – Jeanette Hansson iš Švedijos kartu su kolegomis nustatė, kad daugeliu atvejų gydymas antibiotikais niekuo nenusileidžia operacijoms.
Panašu, kad galima pamiršti repiratorius ir vitaminų, stimuliuojančių smegenų veiklą, papildus. Išlaikyti egzaminą gali padės... stiklinė paprasčiausio vandens.
Vilniuje duris atvėrė bendrovės „Biotechpharma“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Tai yra pirmas tokio pobūdžio centras ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.
Mokslininkai nustatė, kad vyresniame amžiuje (po 40 metų) gimdžiusių moterų vaikai yra sveikesni, protingesni ir rečiau nukenčia nelaimingų atsitikimų metu. Taip pat tokie mažyliai iki penkerių metų amžiaus anksčiau papildo savo žodyną ir parodo geresnius IQ testo rezultatus. Prie tokių išvadų priėjo Karališkojo pediatrijos ir vaikų sveikatos ko...
Mokslininkai išsiaiškino, kad cukrus sustiprina antibiotikų, kovojančių su infekcijomis, poveikį. Jie pastebėjo, kad gliukozė ir fruktozė (cukraus sudedamosios dalys) lėtinių ir recidyvuojančių infekcijų atveju padeda gydyti pacientus.
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad dideli suvartojamų kryžmažiečių šeimos daržovių kiekiai atlieka svarbų vaidmenį gydant vėžines ligas. Nustatyta, kad jos itin padeda moterims, sergančioms krūties vėžiu. Mokslininkai padarė neįtikėtiną atradimą: kuo daugiau šia liga serganti dailiosios lyties atstovė suvalgo kryžmažiedžių šeimos daržovių, tuo d...
Kaulai yra organizmo kraujo gamykla. Kas sekundę kaulų čiulpai pagamina 3 milijonus raudonųjų kraujo kūnelių