Nemaža dalis svorio numesti norinčių dailiosios lyties atstovių atsiduoda į asmeninių trenerių rankas. Bet kaip reaguotumėte jūs, pirmą kartą pamatę TOKĮ trenerį?
Vilniečiu save vadinantis, tremtyje gimęs istorikas ir publicistas Stanislovas Buchoveckas bėgimo malonumą atrado sulaukęs 61-erių. Birželio 11 dieną bėgdamas pusmaratonį „Citadele Kauno maratonas“ renginyje jis švęs savo 66 gimtadienį. Aktyvus bėgikas atskleidžia, kad per savo trumpą bėgimo karjerą jau spėjo įveikti ir visą maratoną. Kaip paai...
Yra daugybė sporto rūšių, teikiančių žodžiais neapsakomą malonumą ir vizualinį pasigėrėjimą: dailusis čiuožimas, akrobatika, meninė gimnastika... Šio video veikėjos parodė, ką gali ištreniruotas kūnas. Malonaus žiūrėjimo!
Sebastianas Charronas ne veltui laikomas tikru Kung Fu Pandos įsikūnijimu – jis kasdien įrodinėja pasauliui, kad viskas yra įmanoma. Parkūru jis pradėjo domėtis prieš 10 metų, ir per tą laiką pasiekė puikių rezultatų, tačiau prieš 5 metus jam diagnozavo šizofreniją. Ligos gydymo metu teko pamiršti savo mėgstamą užsiėmimą. Dėl mažo fizinio aktyvu...
Septynerių metukų Sofija – ypatinga mergaitė su ypatinga istorija. Ji serga Dauno sindromu. Sužinojusi apie diagnozę tikroji mama jos atsisakė, ir mergaitė atsidūrė vienuose iš Ukrainos vaikų namų. Gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai 2010-aisiais ją įsivaikino. Taip ji tapo amerikiečių šeimos, kurioje jau augo Dauno sindromu sergantis berniukas...
Channel 4 sukūrė 3 minučių trukmės klipuką apie parolimpines 2016 metų žaidynes ir pavadino jį „We’re the Superhumans“ („Mes esame superžmonės“). Beveik kiekvienoje dainos eilutėje skamba frazė: „Yes, I can!“ („Taip, aš galiu!“) – žodžiai, kurie suteikia šio klipo veikėjams pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. Siūlome pasisemti motyvacijos!
Žiūrint, kaip šis vyrukas juda ant bėgimo takelio, lengva apsigauti – pasiekti tokių rezultatų nėra paprasta. Vis dėlto tikimės, kad video jus motyvuos ir įkvėps siekti naujų aukštumų!
Šeli ir Gregas Takeriai susituokė 2009 metais ir greitai susilaukė sūnelio. Jie norėjo daugiau vaikų, tačiau Šeli niekaip nesisekė pastoti. Bėgo mėnesiai, ir po nevaisingumo gydymo kurso ji pagaliau sulaukė rezultatų: ji laukėsi dvynukų. Tačiau jos džiaugsmas tęsėsi neilgai.
Šis žmogus gimė „kitoks“ – jis neturėjo nei rankų, nei kojų. Jis išmoko būti laimingas ir džiaugtis gyvenimu. Dabar jis augina sūnelį bei įkvepia ir dovanoja viltį milijonams kitų (ne tik tokiems, kaip jis, bet ir iš pažiūros visiškai sveikiems, bet nelaimingiems žmonėms).
Visam kojos nagui užaugti reikia 12-18 mėnesių.