Patogumų per daug nebūna, todėl šį kartą dalinamės patarimais, kaip pasilengvinti savo gyvenimą.
Kilimai – vienas būtiniausių namų jaukumo atributų, bet kokią įtaką jie daro mūsų sveikatai? Štai keli faktai.
Gerti degtinės nerekomenduojame, tačiau pasitelkti ją į pagalbą buityje tikrai galite – ji atstoja daugybę priemonių ir tinka pačioms įvairiausioms reikmėms. Siūlome susipažinti su 20 neįprastų (tačiau naudingų žinoti) jos panaudojimo būdų.
Pasirodo, mediniais skalbinių segtukais galima ne tik prisegti padžiautus skalbinius, bet ir puošti namus, pasipuošti patiems. Jie gali virsti viskuo, kuo tik užsigeisite: dovanų pakuotės dalimi, vazonu, žvakide, padėklu ar netgi šviestuvu.
Šiltos ir jaukios smulkmenos džiugina akį ir paglosto šidį. Šį kartą siūlome pasidaryti kvapiklį, kurį galėsite pasikabinti bet kur – automobilyje, rūbų spintoje ar tiesiog ant sienos. Pamėginkite – tai visai nesudėtinga, be to, daug mieliau už sintetinius oro gaiviklius.
Niekas negali atimti malonumo pasivaikščioti pajūriu ir pasirankioti akmenėlių, tačiau šie namo parsivežti „trofėjai“ dažniausiai neranda savo vietos. Paprastai jie saugomi kokioje nors dėžutėje, bet ilgainiui pamirštami. Įamžinkite šią vasarą ir nustebinkite savo svečius – juk iš tiesų akmenėlių panaudojimo būdų yra devynios galybės! Štai kelio...
Annė ir Robertas Streindžai gyvena pasakų namelyje. Visas jis skendi gėlėse. Tačiau, kad pasiektų tokį rezultatą, pora „paaukojo“ 26 metus, nes namas iš jų atimdavo kiekvieną laisvą vakaro valandą bei visus savaitgalius.
Tankiai apgyvendinto miesto žemės sklypas – retam įkandamas pirkinys. Tačiau yra „gudragalvių“, kurie randa sprendimą ir esant nepavydėtinai situacijai. Nerasdami vietos ar neįstengdami nusipirkti žemės sklypo, žmonės „kraustosi ant stogų“.
Turintis visaverčio namo funkcines savybes „mažylis“ (taip jį galime vadinti dėl namo neapsakomo mažumo) papildomai įgyja didžiulį pliusą – kai šeimininkams atsibosta vaizdas pro langą, namelis kuo lengviausiai gali „keliauti“ į kitą vietą.
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.