Skausmingi pojūčiai ryjant maistą arba seiles – gana paplitęs ir išties nemalonus reiškinys, ypač varginantis šaltuoju metų laiku. Kovoti su skausmu galima liaudiškomis priemonėmis. Štai 5 išties efektyvūs būdai!
Nuo seno šaltalankiai labai mėgstami ir vertinami – ir ne be reikalo (kiekvienoje jų uogelėje yra labai daug vitaminų ir mineralinių medžiagų). Tai nepakeičiamas vaistas turintiems skrandžio problemų, sergantiems peršalimo ir daugeliu kitų ligų. Jų aliejumi galima gydyti net hemorojų, gimdos kaklelio eroziją, virškinamojo trakto sutrikimus ir kt.
Jums sunku susikaupti, jaučiate nerimą ir net atrodo, kad nedaug trūksta iki panikos? Greičiausiai tai reiškia, kad nesusidorojate su patiriamu stresu. Ką daryti?
Kad būtumėte sveiki visus metus, jau nuo ankstyvo pavasario verta pradėti rinkti vaistinius augalus. Štai keli iš jų!
Dėl gausių vitamino C atsargų kiviais laikomi puikia ir natūralia organizmo imuninės sistemos stiprinimo priemone. Vos vienas vaisius užtikrina, kad gautume reikalingą vitamino C dienos normą (100 g kivių yra 100–200 mg vitamino).
Rudenį ir žiemą ypatingai verta prisiminti, kad įvairius negalavimus galima malšinti ne tik vaistais, bet ir natūraliomis arbatomis.
Piktybiniai navikai – dažniausia mirties priežastis po širdies ir kraujagyslių ligų, o sergamumas onkologinėmis ligomis Lietuvoje vis auga. Kasmet diagnozuojama beveik 18 tūkst. vėžio atvejų, iš kurių dažniausi – priešinės liaukos, odos (be melanomos), storosios žarnos (gaubtinės ir tiesiosios), krūties ir plaučių piktybiniai navikai. Vyrai Liet...
Medus, bičių nuodai ir žiedadulkės gydymui naudojami jau labai seniai. Medus laikytas geriausiu vaistu nuo pačių įvairiausių ligų, pradedant persišaldymu ir baigiant tuberkulioze ar gastritu. Praėjusio amžiaus pradžioje jis net naudotas oficialiai ligoninėse.
Sveiko gyvenimo būdo propaguotojams terminas „adaptogenai“ greičiausiai nėra naujas ir nežinomas, bet daugumą kitų žmonių jis trikdo.
44 m. Justas Ašmantas teigia neturįs konkretaus darbo, aiškaus gyvenimo plano, net menkiausio supratimo, ką išvys už sekančio posūkio. Jis tiesiog eina gyvenimo keliu ir juokauja, kad gyvena iš Dievo malonės. „Stebiu save, stebiu aplinką, žmones. Per maldą, meditaciją, dvasines praktikas stengiuosi giliau panirti į save, suvokti savo egzistencij...
Visam kojos nagui užaugti reikia 12-18 mėnesių.