Nuo kiaušinio savo dieną pradėdavo dar senovės romėnai... Tokia praktika pasiteisina ir dabar. Juk kiaušiniai – ne tik skanus, bet ir ypač naudingas produktas.
Mėtos – nuostabus augalas, pasižymintis daugybe naudingų savybių. Kam jas galima panaudoti?
Kaip kovoti su skausmu be vaistų? Tai nesudėtinga – tereikia į savo racioną įtraukti šių produktų!
Baliniai ajerai Lietuvoje daugeliui yra gerai pažįstami augalai. Apie tai, kad jie žmonėms buvo svarbūs, galima spręsti ir iš daugybės liaudiškų pavadinimų (airas, airys, ajaras, arielas, arielys, ejeras, tatarška, totorka ir kt.). Ir šiandien ajerais gydomos pačios įvairiausios ligos ir negalavimai.
Arbatos – labai naudingas dalykėlis (jos ne tik skanios, bet ir padeda kovoti su daugeliu ligų). Jeigu į jas įsidėsite natūralių priedų, poveikis bus dar geresnis!
Širdies skausmas yra apsauginė organizmo reakcija, signalas, kad kažkas negerai. Jis reikalingas, tačiau nepageidaujamas. Kokios jo priežastys ir kaip jo atsikratyti? Pirma į galvą šovusi mintis tikriausiai yra išgerti vaistų, tačiau ne viską, kas skauda, reikia gydyti. Ypač tada, kai priežastis nežinoma.
Įvairios žolelės, žiedai, žievės ir šaknelės – laiko patikrinti vaistai, padedantys atgauti jėgas, suteikiantys budrumo ir sveikatos. Dalinamės keliais naudingais receptais!
Strėnų (ir kiti) skausmai – menkas malonumas. Jie ne tik kliudo užsiimti įprasta veikla, bet neretai dar ir lyg tyčia užklumpa pačiu netinkamiausiu metu, kai esate tam nepasiruošę. Ką daryti, jei tepalo nuo skausmo tūbelė baigėsi, po ranka nėra nuskausminamųjų ir jūs neturite galimybės nueiti iki vaistinės?
Įveikti kasdienį stresą gali padėti netikėtas, bet labai paprastas vaistas – augalų, ir ypač gėlių, ekstraktai. Tereikia išmokti taisyklingai naudotis užslėptomis gėlių žiedų galiomis.
Erškėtuogės ne šiaip sau vadinamos tikra vitaminų „bomba“ – jos padeda įveikti ne tik avitaminozę, bet ir daugybę fiziologinių ligų – net depresiją.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus