Pajutę kokio nors negalavimo simptomus mes griebiamės visų įmanomų priemonių, kad jo kuo greičiau atsikratytume. Tačiau kol vieni pasikliauja šiuolaikinės medicinos pasiekimais, kiti nori sumažinti sintetinių preparatų vartojimą ir renkasi fitoterapiją – ligų gydymą vartojant iš augalų dalių paruoštus preparatus. Fitoterapijos specialistė Nijolė...
Žolelės – ne chemija, o papildai – ne vaistai, mano įvairiausių egzotinių maisto papildų gerbėjai ir vartoja juos saujomis. O kurių negauna įsigyti įprastiniais būdais, užsisako internetu net nenutuokdami, jog tokie preparatai gali būti itin pavojingi net ir mažomis dozėmis.
Žolelių arbatos pasižymi valomosiomis savybėmis, taip pat gerina medžiagų apykaitą, be to, yra labai aromatingos ir skanios. Kaip jas vartoti?
Šiandien parduotuvėse akys raibsta nuo pačių įvairiausių arbatų gausos. Asortimentą plečia ne tik arbatos rūšių įvairovė, bet ir priedai, suteikiantys šiam populiariam gėrimui ypatingo skonio ir kvapo. Pavyzdžiui, labai didelę paklausą turi arbatos su mėtomis, bergamotėmis, čiobreliais, jazminais, įvairiais prieskoniais. Galima rasti ir mišinių ...
Pienas – skanus ir naudingas produktas. Ar žinojote, kad pagardinus jį prieskoniais galima išspręsti ne vieną sveikatos problemą?
Arbata – ne tik aromatingas gėrimas, bet ir... gana efektyvus vaistas, galintis apsaugoti jus nuo pačių įvairiausių negalavimų. Norite sustiprinti imunitetą, įveikti peršalimą ir virškinimo problemas, pamiršti nemigą arba sureguliuoti kraujospūdį? Gerkite arbatą!
Citrina – naudingas ir daugelio iš mūsų mėgstamas vaisius. Ar žinote, kokiomis savybėmis jis pasižymi?
Svogūnas – atrodo, įprasta ir neypatinga daržovė, tačiau kaip ir garsusis Čipolinas sugeba pravirkdyti bet ką – ir vargšą, ir turtingą, be to, pasižymi daugybe sveikatai naudingų savybių. Mokslo pasaulyje šis augalas vadinamas valgomuoju svogūnu (lot. Allium cepa), priklausiančiu česnakinių (Alliaceae) šeimai.
Natūrali medicina siūlo daugybę būdų, kaip sustiprinti sveikatą ir išvengti kai kurių ligų. Šį kartą kiek plačiau apie natūralias kraujagyslių valymo priemones.
Nors vaistinių lentynose gausu „stebuklingų“ receptinių ir nereceptinių vaistų, visgi susigundžius jų nusipirkti tenka patirti ir šalutinį preparatų poveikį. Gal verta pagalvoti apie natūralius slogos gydymo būdus? Juk jie saugūs ir veiksmingi... Iš gausybės receptų atrinkome keturis efektyviausius – sloga greitai praeis ir nebenorės sugrįžti!
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto