Jeigu jaučiatės prislėgti, neturite jėgų ir sveikatos – pabendraukite su gyvūnais! Jie padeda įveikti tiek fizinį, tiek dvasinį skausmą!
Gyvename nuolatiniame skubėjime, įtampoje, dažnai nelieka laiko pabūti tyloje, įsiklausyti į save. Pasidarome patys sau svetimi. Tada ieškome, kas galėtų mums padėti susigrąžinti tą prarastą ryšį. Mūsų žodyne kuriuo nors metu atsiranda žodis „terapija“. Apie vieną jos rūšių – terapiją garsu – kviečiame pakalbėti kiek išsamiau.
Pakitusi nagų forma, spalva ar struktūra – rimtas įspėjimas apie sveikatos sutrikimus, kurių nevalia ignoruoti. Tai gali būti signalas ne tik apie nusilpusią imuninę sistemą, vitaminų trūkumą, tačiau ir perspėjimas apie širdies darbo, kraujotakos, skydliaukės sutrikimus ar kitas ligas.
Visi sutinka su teiginiu, kad jogos pratimai atpalaiduoja ir treniruoja kūną. Tačiau ar žinote, kad ji gali ir gydyti?
Visos moterys – ir ne tiek jau mažai vyrų – turi bent po vieną papuošalą su akmeniu, bet tik vienetai, užsimaudami žiedą ant piršto ar įsiverdami auskarus, galvoja apie naudą sveikatai.
Alternatyvi medicina siūlo ne vieną astmos gydymo būdą. Yra begalė priemonių, padedančių žmonėms visame pasaulyje susidoroti su šia problema, tereikia išsirinkti tokią, kuri pacientui atrodo priimtiniausia.
„My honey“, arba „mano meduti“ – vienas iš populiariausių angliškų komplimentų. Tikriausiai ne be reikalo: dar prieš tai, kai pradėtas gaminti cukrus ir daugybę jo turintys saldumynai, teko naudoti medų – skanų ir naudingą produktą.
Senais laikais bitininkystė buvo laikoma viena iš pavojingiausių profesijų. Bitininkas rasdavo miške drevę su bičių spiečiumi ir pažymėdavo ją kaip savo. Bėda tik ta, kad pačios bitės apie tai nežinodavo, ir puldavo savo „šeimininką“, kaip ir bet kurį kitą asmenį, pasikėsinusį į didžiausią jų turtą.
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų