Šia kankinančia liga gali sirgti įvairaus amžiaus žmonės. Nuo jos gydytojai dažniausiai išrašo steroidinio kremo, tačiau jis padeda ne visiems. Laimei, yra ir kitų kovos su egzema būdų. Juos galima suskirstyti į dvi grupes: gyvenimo būdo keitimą ir natūralias priemones.
Kiekviena svajojame apie glotnią, aksominę, gražiai įdegusią kūno odą. Dažna šiai pagundai neatsispiriame net šaltuoju metų laiku, o ką jau kalbėti apie vasarą… Ką daryti įpusėjus žiemai?
Kiekvienas iš mūsų turi bent po kelis apgamus. Dalis šių darinėlių mus lydi nuo gimimo, kiti gi atsiranda bėgant laikui. Kaip su jais elgtis ir ką reikia žinoti, kad mažutis apgamėlis nepridarytų didelių problemų?
Prakaitinė – tai odos bėrimas, kuriam būdingi raudoni niežtintys taškeliai, dengiantys uždegimo apimtą odos plotą. Galiausiai susidaro skysčio pripildytos pūslelės, kurios dažniausiai nudžiūsta pačios, be jokio specialaus gydymo.
Herpesas – tai nedidelės ir skausmingos skysčio pripildytos pūslytės. Liga užkrečiama, ją sukelia herpeso virusas. Kokios natūralios priemonės padeda su juo kovoti?
Nė vienas stalas neapsieina be druskos. Ji mums – kasdienė ir nepakeičiama. Pagrindinės druskos rūšys yra trys: jūros druska, iškasamoji, arba vadinamoji žemės druska, ir vakuuminė, arba garinamoji. Seniausiai išgaunama druska yra jūros druska, tačiau mums labiau rūpėtų gydomoji.
Žvynelinė (sin. psoriaze, psoriasis) – tai tik odos liga. Būtent taip galvoja tie, kuriems su panašiomis problemomis nėra tekę susidurti. Tačiau iš tiesų žvynelinė – tai dar ir depresija bei stresas.
Kai kurios medicininiu požiūriu visiškai nepavojingos ligos sukelia begalę problemų. Viena iš jų yra vitiligo (kitaip dar vadinama baltme) – melanino gamybos sutrikimas, dėl kurio kūnas išmarginamas baltomis dėmėmis.
Ąžuolas – nuo seno gerbiamas medis, tačiau ar žinote, kokiomis gydomosiomis savybėmis jis pasižymi?
Jeigu domitės chiromantija ir įvairiais būrimais, šį kartą jus nuvilsime – turime omenyje visai kitokį ateities spėjimą. Nauji tyrimai rodo, kad akių spalva yra tiesiogiai susijusi su odos problemomis.
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.