Niekam nėra paslaptis, kad mes dažniausiai labiau rūpinamės viena ar keliomis kūno dalimis, o ne visu kūnu apskritai. O juk odos sausumas sukelia diskomfortą ir begalę nemalonių pojūčių... Laimei, šią problemą galima nesunkiai įveikti – tereikia žinoti keletą svarbių dalykų ir rasti sau laiko.
Vitaminas A arba kitaip – retinolis, dalyvauja svarbiausiuose žmogaus organizmo procesuose. Organizmui gaunant nepakankamą kiekį vitamino A, pirmiausiai pastebime lūžinėjančius ir skylinėjančius nagus, išsausėjusią ir išbertą odą, pablogėjusį regėjimą ir kitas problemas.
Žvynelinė (sin. psoriaze, psoriasis) – tai tik odos liga. Būtent taip galvoja tie, kuriems su panašiomis problemomis nėra tekę susidurti. Tačiau iš tiesų žvynelinė – tai dar ir depresija bei stresas.
Kai kurios medicininiu požiūriu visiškai nepavojingos ligos sukelia begalę problemų. Viena iš jų yra vitiligo (kitaip dar vadinama baltme) – melanino gamybos sutrikimas, dėl kurio kūnas išmarginamas baltomis dėmėmis.
Bandydamos pagerinti odos būklę, moterys išbando viską – konsultuojasi su dermatologais, homeopatais, dietologais ir žolininkais, tačiau neretai nutinka taip, kad norimo efekto taip ir nesulaukiama. Kai kurios metodikos, žinoma, veikia, tačiau nepakankamai ilgai. Ką daryti? Specialistai pataria: apsilankykite pas psichoterapeutą.
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..