15 kavos tirščių panaudojimo būdų (I dalis)
Soda turi daugybę panaudojimo būdų – ją galima dėti į tešlą, kai baigiasi kepimo milteliai, neutralizuoti ja nemalonius šaldytuvo kvapus, suminkštinti dantų apnašas, išsibalinti dantis ir sumažinti jų jautrumą... Ir tai dar ne viskas.
Džiaugiamės šiltais orais, lepinamės saulutėje ir dažnai net nepajuntame, kaip nusvylame. Visi žinome, kad būnant saulėje reikia naudoti apsaugines priemones, nepersikaitinti, tačiau kartais nepasirūpiname savimi ir vėliau turime ieškoti priemonių, kurios pagydytų mūsų negaluojančią odą.
Ką daryti, kad geros nuotaikos nesugadintų sugedęs maistas, kokios pagrindinės saugaus maisto pasirinkimo ir tvarkymo taisyklės? – pasakoja Audronė Mikalauskienė, Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja – valstybinė maisto produktų inspektorė.
Beveik kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko dienų, kai pačiu netinkamiausiu metu apima miegas. Tai gal ir nieko baisaus, juk visko kartais pasitaiko – ir audringų vakarėlių, ir nebaigtų darbų, prie kurių tenka padirbėti ir naktį.
Valgomoji soda – gerai namų šeimininkėms pažįstamas produktas. Ji nepakeičiama virtuvėje: sodos pilame į tešlą, kad pyragas būtų purus, kai kas soda pakeičia pirktinius valiklius. Tačiau ar tik tokie tėra būdai valgomajai sodai panaudoti? Tikrai ne.
Būna atvejų, kad net mažai valgantis žmogus vis pilnėja. Jeigu ir jūs gyvenate beveik pusbadžiu, tačiau vis tiek greitai priaugate svorio, vadinasi, prieš pradedant laikytis dietų reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju ir išsiaiškinti sulėtėjusios medžiagų apykaitos priežastį. Tačiau jeigu tiksliai žinote, kad tiesiog per daug valgote, vadinasi, ši...
Stebuklingo vaistų nuo pagirių, deja, dar niekas neatrado. O turbūt ir geriausias pasakymas būtų – reikia mažiau gerti. Ne visada taip pavyksta, ir kai jau taip atstinka, ieškome visų įmanomų būdų, kaip greičiau nusikratyti galvos skausmo, svaigimo ir pykinimo.
Visi žinome, kad depresija – sunki ir sunkiai pagydoma liga, su kuria dauguma žmonių taip ir nugyvena, tačiau tai ne visiškai tiesa. Pasirodo, kad, be ilgalaikių depresijų, dar būna ir trumpalaikės, trunkančios vos dieną ar net tik kelias valandas. Jos taip ir vadinamos – mikrodepresijomis.
Vasarą plaukus puoselėjom valgydamos vaisius ir uogas, plaudamos galvą žolių nuoviru ir naudodamos daugybę kitokių priemonių. Metų laikų kaita neturėtų sumažinti noro jais rūpintis (juk gūdžiais žiemos vakarais plaukams dėmesio reikėtų skirti dar daugiau).
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius