Peršalti rudenį nesunku – tai gana dažnas reiškinys. Gydytojų teigimu, šiuo metų laiku rizika susirgti virusinėmis ligomis padidėja net du kartus. Kodėl?
Uogomis paprastai gydosi paukščiai ir gyvūnai, tačiau gamtos dovanomis gali pasinaudoti ir žmogus. Tereikia žinoti, kaip pritaikyti jas savo poreikiams.
Mitai – įdomus dalykas. Mes patys nepajuntame, kaip pradedame tikėti tuo, kuo tiki dauguma, neįsigilinę, ar tam yra pagrindo.
Skaitytojai klausia, ką reikėtų daryti, norint mažiau sirgti.
Skaitytojai klausia, kaip atskirti gripą nuo peršalimo ir ar galima gydytis namuose, savarankiškai?
Lapkričio 18-ąją buvo minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) primena, kad dėl neteisingo antibiotikų vartojimo didėjant mikroorganizmų atsparumui greitai galime nebeturėti efektyvių vaistų sunkioms infekcijoms gydyti, todėl dėmesį į šią problemą kviečia atkreipti ne tik medikus, bet ir visuomen...
Rudeniui einant į pabaigą, vis didesnė rizika pasigauti slogą ar kurį kitą negalavimą. Kaip apsieiti be vaistų? Kokie gėrimai geriausiai padeda įveikti peršalimą?
Permainingi orai, kai padidėja galimybė susirgti įvairiomis peršalimo ligomis, išryškina ydingą tendenciją – net ir sirgdami žmonės eina į darbą.
Visavertė mityba – gera peršalimų profilaktikos priemonė. Peršalimo padės išvengti fitoncidų (medžiagų, kurios naikina ligas sukeliančius mikroorganizmus) turintys produktai: svogūnai, česnakai ir ridikėliai.
Klinikiniai vaistažolių tyrimai rodo, kad rausvažiedė ežiuolė – ko gero pati veiksmingiausia kovos su peršalimo ligomis priemonė. Ši daugiametė vaistažolė jau nuo seno vartojama stiprinti imunitetą ir kovoti su gripu bei kitais negalavimais, tačiau iki šiol trūko žinių apie tai, kaip ji veikia žmogaus organizmą.
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..