Vasarą plaukus puoselėjom valgydamos vaisius ir uogas, plaudamos galvą žolių nuoviru ir naudodamos daugybę kitokių priemonių. Metų laikų kaita neturėtų sumažinti noro jais rūpintis (juk gūdžiais žiemos vakarais plaukams dėmesio reikėtų skirti dar daugiau).
Storais, puriais ir blizgančiais ant pečių krintančiais plaukai gali didžiuotis tos, kurios jais iš tiesų labai rūpinasi. Juk mažai kas gražius plaukus turi iš prigimties...
Jūsų plaukai sausi ir lūžinėjantys? Pats metas išbandyti šiuos receptus!
Vargu ar kas paneigs, kad naudingiausi plaukams yra tie produktai ir priemonės, kurie pagaminti iš natūralių žolelių ir aliejų. Rozmarinų aliejus šiame stebuklingame sąraše užima pirmąją vietą. Tyrimai rodo, kad jis puikiai palaiko plaukų grožį ir sveikatą.
Mūsų plaukus neigiamai veikia daugelis veiksnių, todėl plaukai praranda drėgmę, netenka gyvybės, ima lūžinėti ir skilinėti. Kaip jiems padėti?
Atsikratyti pleiskanų galima naudojant pačias įvairiausias priemones (tiek brangias pirktines, tiek paprastesnes, ruoštas pačių). Šį kartą pasidalinsime keliais liaudiškais receptais. Išsirinkite sau tinkamiausią!
Jeigu pastebėjote, kad plaukai jau ne tokie stiprūs, kaip anksčiau, praranda savo žvilgesį, atrodo blankūs, trapūs ir ėmė slinkti, nenusiminkite – šią problemą galima išspręsti. Greičiausiai jums tiesiog trūksta kai kurių vitaminų.
Pačios naudingiausios ir geriausiai plaukus maitinančios kaukės yra tos, kurių sudėtyje būna kiaušinių trynių. Juose labai daug vitaminų ir naudingųjų medžiagų, kurios teigiamai veikia plaukų būklę – stiprina, padeda atkurti saulės arba cheminių medžiagų pažeistą paviršių.
Ricinų aliejus – viena iš paprasčiausių ir efektyviausių kovos su plaukų slinkimu priemonių, kurią galite įsigyti bet kurioje vaistinėje. Jeigu ją naudosite reguliariai, savo plaukų tiesiog nepažinsite! Jie taps stiprūs, klusnūs, tankūs, nustos slinkti.
Ši kaukė su citrina ir medumi ne tik gerai sudrėkina plaukus, bet ir daro juos minkštesnius bei sveikesnius.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.