Ne viskas, kuo mus gąsdino vaikystėje, užaugus pasitvirtino, nors kai kurie įspėjimai vis dėlto buvo ne be pagrindo.
Ilgi, gražūs ir sveiki plaukai – daugelio dailiosios lyties atstovių svajonė. Be mėnulio kalendoriaus, specialių šampūnų ir kaukių padėti atsiauginti plaukus gali ir pakoreguota mityba. Kokius produktus valgyti, kad plaukai augtų greičiau ir būtų sveikesni?
Depresija visame pasaulyje serga milijonai žmonių. Labiausiai paplitę šio reiškinio požymiai – vangumas, negatyvios mintys, dirglumas, išnykęs susidomėjimas mėgstamais dalykais. Net ir įprasti kasdieniai veiksmai tampa tiesiog nepakeliami. Dalinamės tikra ir daugybės dėmesio sulaukusia istorija!
Žiemą ypač svarbu odą bei plaukus prižiūrėti taisyklingai, nes netinkamos priemonės ir būdai gali ilgam pabloginti jų būklę.
Kad plaukai būtų gražūs ir sveiki, reikia skirti jiems šiek tiek dėmesio. Tai nereiškia, kad turėsite kaip reikiant papurtyti piniginę – užteks bent jau nedaryti labiausiai paplitusių klaidų.
Jeigu ir jūs matote, kaip po galvos plovimo kemšasi vonia, šepetyje lieka gera sauja jūsų „augmenijos“, arba dar blogiau – randate jos ant savo pagalvės arba drabužių, vargu ar liekate abejingi. Ką daryti, jeigu plaukai ėmė smarkiai slinkti? Jeigu kalbame ne apie patologinį plikimą arba alopeciją (visišką galvos arba tam tikrų jos plotų nuplikim...
Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo plaukų priežiūros priemonių gausos, nemaža dalis moterų vis dažniau susimąsto apie natūralesnes ir saugesnes alternatyvas. Juk galvą galima plauti ne tik šampūnu. Šiam reikalui puikiausiai tinka ir... ruginiai miltai.
Jei reguliariai (bent kartą per savaitę) palepinsite savo plaukus naminėmis kaukėmis, jie bus sveiki, gražūs ir stiprūs. Dalinamės nesudėtingu receptuku!
Vasara – poilsio metas mums, bet ne mūsų odai ir plaukams. Kaip karštuoju metų laiku pasirūpinti savo kūnu?
Kalbant apie plaukus – vyrų norai paprasti: per anksti nenuplikti ir nepražilti. Vis dėlto dauguma elgiasi taip, kad šiuos procesus tik paskatina. Kokias klaidas jie daro?
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.