Statistika rodo, kad problemų dėl pleiskanų turi maždaug 20 % žmonių. Jeigu jos vargina ir jus, siūlome išbandyti šiuos laiko patikrintus receptus!
Plaukų priežiūra daugeliui iš mūsų neretai tampa tikru galvos skausmu: kokią priemonę pasirinkti? Kaip ją naudoti? Iš kur žinoti, kad ji tiks mūsų plaukams? Paprastai ant buteliuko ar kokios kitos pakuotės nerašo išsamios instrukcijos, o jeigu ir parašo, į daugelį panašių klausimų taip ir lieka neatsakyta...
Dilgėlė – visiems mums puikiai pažįstamas vaistinis augalas, plačiai naudojamas medicinoje ir kosmetologijoje. Ją galima naudoti plaukų stiprinimui ir siekiant užkirsti kelią slinkimui, kovoje su pleiskanomis ir intensyviu plaukų riebalavimusi.
Daugeliui iš mūsų kyla klausimas: kaip dažnai reikia plauti galvą? Specialistai tikina, kad kuo rečiau – ypač kai kuriais pirktiniais šampūnais.
Naminės plaukų kaukės gali padėti išspręsti daugybę problemų. Norite atsikratyti pleiskanų? Išbandykite šį receptą. Efektas jaučiamas jau po 3 procedūrų!
Gaila, tačiau gražūs plaukai labai dažnai yra ne gamtos dovana, o mūsų pačių nuopelnas. Jus gali varginti pačios įvairiausios problemos: plaukų slinkimas ar jų galiukų skilinėjimas, per lėtas plaukų augimas ar dažnas riebalavimasis. Šį kartą norime pasidalinti keliais receptais, padėsiančiais susidoroti su pleiskanomis.
Atsikratyti pleiskanų galima naudojant pačias įvairiausias priemones (tiek brangias pirktines, tiek paprastesnes, ruoštas pačių). Šį kartą pasidalinsime keliais liaudiškais receptais. Išsirinkite sau tinkamiausią!
Galvos mikrofloros pakitimai, dėl kurių atsiranda nepageidaujamų pleiskanų, iš tiesų tėra kitų ligų pasekmė, tad dažnas galvos plovimas ir džiovinimas plaukų džiovintuvu čia niekuo dėtas. Dermatologų teigimu, soborėjinis dermatitas (medicininis pleiskanų pavadinimas) paprastai pasireiškia sutrikus virškinamojo trakto veiklai.
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.