Mesti rūkyti nėra lengva, tačiau įmanoma. Tinkamiausias būdas tai padaryti ir daugiau nebegrįžti prie šio blogo įpročio – žinoti, kas galėtų vėl paskatinti pradėti rūkyti, kokias galimybes turite ir kur galite kreiptis pagalbos.
Didžioji dauguma dailiosios lyties atstovių bent kartą gyvenime pabando užsitraukti dūmą. Vienos tai daro dėl to, kad galėtų lengviau pritapti prie kompanijos, kitos – norėdamos nusiraminti stresinėse situacijose, dar kitos – tiesiog iš paprasčiausio smalsumo. Kad ir kokios būtų rūkymo priežastys, tiesa ta, kad cigarečių turinys visoms joms daro...
JAV mokslininkai atliko tyrimus, norėdami palyginti rūkančių ir metusių rūkyti žmonių gyvenimo kokybę. Kaip visiems puikiai žinoma, daugelis rūkančiųjų neskuba atsikratyti savo žalingo įpročio ne tiek dėl priklausomybės ar aplaidaus požiūrį į sveikatą, kiek dėl baimės, kad po to nebeliks tų kelių minučių gryno malonumo.
Šimpanzės – artimiausi mūsų giminaičiai, tačiau viena iš jų taip „priartėjo“, kad tas atstumas ne juokais ima gąsdinti. Tianšanio laukinių gyvūnų zoologijos sode, Xinjiang, Kinijoje, savo aptvare, ji buvo pričiupta besimėgaujanti šviesiu alumi ir cigarete.
Suaugusieji nesivaržydami stovi gatvėse, burnose ir rankose laikydami rūkstančias cigaretes. Kaip sureaguotumėte, jei prie jūsų prieitų maždaug 5–6 metų pyplys ir paprašytų prisidegti?
Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui