Laikas – nenugalima jėga, tačiau stebėti ją gali būti labai įdomu. Fotografė Josephine Sittenfeld 2000-aisiais fotografavo savo draugus ir bendrakursius. Šios nuotraukos daug metų dulkėjo spintoje, kol fotografei nekilo mintis jas atkurti – po 17 metų tie patys žmonės beveik tomis pačiomis aplinkybėmis atrodo jau kitaip...
Premenopauzės ir menopauzės laikotarpiai – tai tie etapai, kada moteris turi parodyti daugiau meilės sau. Tada visi pokyčiai sutinkami ramiai, o nemalonios būsenos – švelniai palengvinamos. Ne išimtis – ir rūpestis oda bei plaukais. Organizme mažėjant estrogeno, gaminančio kolageną – vieną svarbiausių odos ir plaukų elementų – privalu peržvelgti...
Ne visi mano, kad nugyventi metai ir per juos sukaupta patirtis yra vertingas turtas: daugelis nori susigrąžinti jaunystę ir kone paniškai bijo senatvės, daro viską, kas įmanoma, kad tik ją atitolintų... O ar verta? Ar tikrai tai taip baisu, kaip įsivaizduojama?
Trafalgaro aikštėje (Londone) surengta nuostabi pagyvenusių žmonių fotografijų paroda. Šių nuotraukų autoriai įsitikinę, kad senėjimas gali būti gražus. Kviečiame pasižvalgyti!
Trečiadienio vakarą Baltijos Amerikos klinikoje prancūzišką grožio vakarą Eglė Jackaitė pradėjo A. Čechovo žodžiais: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir kūnas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys.“ Populiari aktorė neabejoja, kad drabužius pakeisti nesunku, o veidą ir kūną turime tik vieną, todėl privalome juos puoselėti.
Senstate greičiau, negu bėga metai? Labai gali būti, kad atėjo metas permąstyti savo kasdienius įpročius (mitybą, miego režimą ir pan.) – jie gali sutrumpinti jūsų gyvenimą arba atvirkščiai – pridėti keletą papildomų metų. Sužinokite, kas skatina senėjimą ir kaip pristabdyti šį procesą.
Amanda Džons šiam fotoprojektui pašventė 20 metų, norėdama parodyti, kaip greitai prabėga mūsų mylimų augintinių gyvenimas. Kai kurie šuneliai net ir po dešimties metų atrodo labai mažai pasikeitę, o kai kurie – pražilę ir daugybės metų kupinos patirties akimis. Geriausi žmogaus draugai sensta greičiau, negu mes – gal todėl šis fotoprojektas tok...
70-ies metų amžiaus močiutė gali būti guvi ir energinga, o 20-metis – apatiškas ir nuolat pavargęs. Amžius, nurodytas dokumentuose, ne visada sutampa su realiu organizmo amžiumi. Pasitaiko, kad kalendorinis ir biologinis amžius nesutampa visiškai. Siūlome atlikti nedidelį testą ir pasitikrinti, kiek jums metų iš tikrųjų.
Bėgant metams sveikatos mažėja, o raukšlių atsiranda vis daugiau... Kaip nustoti apie tai galvoti? Štai ką pataria psichologai.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą