Kol per dieną iškrenta apie 60–100 plaukų, jaudintis nereikia (tiesa, kai kurie šaltiniai nurodo, kad šis skaičius turėtų būti perpus mažesnis). Kyla klausimas: o kaip suskaičiuoti, jeigu jie krenta nuolat? Tikslumo čia nereikia: užteks atkreipti dėmesį bent į tuos plaukus, kurie lieka šukose.
Noras padidinti plaukų apimtį būdingas daugeliui dailiosios lyties atstovių – juk purūs ir išpuoselėti plaukai yra kiekvienos moters puošmena. Tačiau jeigu gamta jums šio turto pagailėjo, nusiminti neverta – yra ne vienas būdas, padedantis išspręsti šią problemą.
Ilgi, gražūs ir sveiki plaukai – daugelio dailiosios lyties atstovių svajonė. Be mėnulio kalendoriaus, specialių šampūnų ir kaukių padėti atsiauginti plaukus gali ir pakoreguota mityba. Kokius produktus valgyti, kad plaukai augtų greičiau ir būtų sveikesni?
Visi mes kiekvieną dieną netenkame plaukų – skiriasi tik jų kiekis. Bet viena, kai jis yra normalus, ir visai kas kita, kai dėl iškrentančių plaukų kiekio tenka skubėti pas gydytoją. Kodėl taip nutinka ir kas dėl to kaltas?
Kad plaukai būtų gražūs ir sveiki, reikia skirti jiems šiek tiek dėmesio. Tai nereiškia, kad turėsite kaip reikiant papurtyti piniginę – užteks bent jau nedaryti labiausiai paplitusių klaidų.
Kalbant apie plaukus – vyrų norai paprasti: per anksti nenuplikti ir nepražilti. Vis dėlto dauguma elgiasi taip, kad šiuos procesus tik paskatina. Kokias klaidas jie daro?
Pavasarį ir rudenį labiau slenkantys plaukai – gana įprastas reiškinys. Tačiau ką daryti, jeigu tai kartojasi nuolat? Ką tai reiškia ir kas gali padėti?
Kuokštais slenka plaukai? Lūžinėja nagai? Skauda sąnarius? Padėti sau galite naudodami labai paprastą ir efektyvią priemonę!
Kviečių daigų aliejus – vertingas produktas, kuriame gausu baltymų, B grupės vitaminų ir naudingų mikroelementų. Jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, skatina medžiagų apykaitą ir yra gana dažnai naudojamas kosmetologijoje.
Plaukai gali labai daug papasakoti apie organizmo sveikatos būklę – tereikia mokėti iššifruoti jo siunčiamus signalus. Ką gi išduoda plaukai?
40-50 % žmogaus kūno šilumos gali būti išvėdinta per galvą (be kepurės), nes galvoje yra labai daug kraujagyslių