Ašaros, paraudusios akys, nesibaigiantis čiaudulys, varvanti nosis – taip reaguoja tuopų pūkams alergiškų žmonių organizmas (o šio „gėrio“ dabar pilna visur). Kaip sau padėti?
Peršalimo ligomis esame sirgę tikrai visi. Ir tikriausiai visi puikiai prisimename, kaip kankinomės negalėdami prakvėpuoti pro užgultą nosį. Jei norite apsisaugoti nuo peršalimo ligų, tuomet profilaktikai rinkitės nosies praplovimo procedūras.
Kimus balsas, poreikis nuolat pūsti nosį žmonių akivaizdoje, kurie ir taip šalinasi jūsų it raupsuotojo, – visa tai elementarios slogos simptomai. Bet juos galima įveikti vos per vieną dieną.
Žmonės iš lūpų į lūpas perduoda liaudiškus receptus, padedančius gydyti peršalimo ligas. Deja, kartais tokie patarimai labiau primena sugedusį telefoną, o galiausiai pusė žmonių net tik kad neišgyja, bet dar ir pakenkia savo sveikatai.
Daugelis iš mūsų vaikystėje patyrė nemalonių gydymo procedūrų, kuomet susirgus buvo liepiama 3 kartus per dieną praplauti nosį, skalauti gerklę, nes priešingu atveju būtų tekę keliauti tiesiai pas gydytoją
Norite įveikti slogą? Išbandykite šiuos receptus (tinka ir suaugusiesiems, ir vaikams).
Kaip nesusirgti, kai aplinkui visi kosėja ir sloguoja? Ką reikia žinoti apie slogos gydymą, kad nekaltutis peršalimas nesibaigtų rimtomis komplikacijomis?
Aukšta temperatūra, kosulys, siaubinga savijauta... Tai tik keli simptomai iš didelės negalavimų puokštės, kurią ruduo ir žiema įteikia dažnam iš mūsų (kartais – ir po kelis kartus). Visa laimė, kad yra natūralių priemonių, kurios efektyviai padeda užkirsti jiems kelią, o apsirgus – greičiau atsistoti ant kojų. Žemiau pateikti geros savijautos r...
Peršalti rudenį nesunku – tai gana dažnas reiškinys. Gydytojų teigimu, šiuo metų laiku rizika susirgti virusinėmis ligomis padidėja net du kartus. Kodėl?
Skaitytoja klausia, kaip vertinti ir ką daryti, esant ilgalaikei slogai.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą