NIA praktika savyje sujungia skirtingas judesio technikas – kovos menus, šokio ir gydymą. NIA suteikia galimybę judėti kiekvienam, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio, amžiaus, lyties ar kūno sudėjimo. „Kiekvieno žmogaus kūnas yra sutvertas judėti ir per judesį mes galime atrasti džiaugsmą, gydantį mūsų kūną, protą ir dvasią,“ – teigia ...
Žiūrint iš šalies, PortDeBras treniruotė atrodo kaip grakštus šokis. Choreografiniai judesiai sukuria iliuziją, kad užsiėmimas – itin lengvas. Tačiau treniruotės metu dirba daug raumenų grupių, judesius stengiamasi atlikti pilna amplitude, mokomasi valdyti kvėpavimą, gebėjimą jausti kūną erdvėje, atsipalaiduoti, intensyviai deginami riebalai. Po...
Fotografas Omaras Roblesas dalinasi nuotraukų, kuriose įamžinti tiesiog Kubos gatvėse jam sušokę baleto šokėjai, serija. Kviečiame pasigrožėti!
Daugelis žmonių į pilvo šokius žiūri kaip į egzotišką pramogą, kažką labai gražaus ir erotiško. Vis dėlto viskas yra kiek sudėtingiau – pasirodo, kad tokia veikla ne tik suteikia estetinį ir dvasinį pasitenkinimą, bet taip pat yra labai naudinga moterų sveikatai.
Šokis visais laikais buvo šis tas daugiau nei „tiesiog judesiai“ – tai ir jausmų, minčių išraiška, kūno kalba, bendravimo priemonė. Jis – neatsiejama daugelio ritualų (pavyzdžiui, įvairių švenčių, vestuvių) dalis, o kartais – būdas atsiriboti nuo pasaulio.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.