Pirmąjį Lietuvos istorijoje medalį pasaulio vandens slidinėjimo čempionate Floridoje pelniusio Ričardo Lažinsko sėkmės paslaptis paprasta – geras miegas, taisyklinga mityba ir nuolatinės treniruotės. Pasak R. Lažinsko, pasirengti varžyboms reikia ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Štai kodėl geriausia pradėti sportuoti nuo pat mažens.
Sinchroninis plaukimas – labai gražus ir užburiantis reginys. Na, bent kol nepamatai jo iš arčiau... Jei pažvelgtumėte į sportininkių veidus stambiu planu, įspūdžiai būtų visai kiti!
Siekti sporto aukštumų daug lengviau, kai kažkas už tave „serga“. Turint tokį trenerį, kaip šiame video, jaudintis netenka – juk jis rūpinasi globotiniu kaip savo sūnumi. Iš pradžių treneris stebi jaunuolį, kurį taip ilgai treniravo, o po pasirodymo rezultatais džiaugiasi gal net labiau nei pats gimnastas!
Lėtinės neinfekcinės ligos paprastai išsivysto dėl netaisyklingo gyvenimo būdo, t.y. tam tikrų asmeninių įpročių, kuriuos iš tikrųjų galime valdyti ir keisti. Arterinė hipertenzija, cukrinis diabetas, nutukimas, metabolinis sindromas – tai vienos dažniausių ligų, kurių gydymui pacientai renkasi medikamentinį gydymą. Tačiau yra ir kitų, mokslo įr...
Susipažinkite: tai – 80-metė Ernestina Šepard. Ji – profesionali trenerė ir modelis, aktyvi kultūristė ir tiesiog nuostabi moteris.
Absoliuti dauguma šalies gyventojų pripažįsta, kad mokėti plaukti yra svarbu. 43 proc. jų savo plaukimo įgūdžius vertina kaip gerus arba labai gerus, o 34 proc. – kaip vidutiniškus. Tokius duomenis parodė Lietuvos plaukimo federacijos ir prekybos tinklo „Maxima“ užsakymu atliktas pirmasis Lietuvoje šalies gyventojų plaukimo įgūdžių tyrimas. Vis ...
Šie pratimai padės pajusti lengvumą, jėgų antplūdį ir net padailinti figūrą. Ir visai nereikia judėti – tiesiog sustinkite kiekvienoje pozoje po 5-30 sekundžių, ir mankštinkitės taip po 4-5 kartus per savaitę.
Remiantis naujausiais Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, daugiau nei pusė Europos gyventojų turi antsvorio. Lietuvoje su šia problema susiduria 40 proc. suaugusių vyrų ir 30 proc. moterų, ir šis rodiklis kasmet vis didesnis.
Svorio metimas neturi būti kančia. Jeigu norite atsikratyti antsvorio, padaryti tą galima labai greitai ir su malonumu. Kaip? Siūlome pažiūrėti šį video!
Sėdimas gyvenimo būdas ir nepakankamas fizinis aktyvumas gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Darbe praleidžiame net trečdalį savo gyvenimo, o dirbant kompiuteriu beveik visą laiką tenka sėdėti. Todėl visuomenės sveikatos specialistai pataria poilsio pertraukėles išnaudoti atliekant paprastą mankštą tiesiog darbo vietoje.
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.