Medikai aktyviai skatina žmones pradėti daugiau judėti, gąsdina nutukimu ir įvairiomis ligomis. Deja, užsispyrimo ir motyvacijos dažniausiai užtenka neilgam – po mėnesio treniruočių daugelis vyrų ir moterų rezultatais būna nepatenkinti. Kaip gi reikia sportuoti, kad tai iš tiesų būtų naudinga?
Bėgioti turėtų patikti visiems. Jeigu manote kitaip – tai tikrai nėra gerai. Tokia jau ta žmogaus prigimtis – jis turi judėti, būti aktyvus, džiaugtis gyvenimu. Bėgiojimas ne tik teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, tačiau taip pat padeda atkurti ir vidinę pusiausvyrą.
Pažadas draugui ištesėtas. Maratonas įveiktas. Rezultatas geresnis nei tikėtasi, o nuotaika puiki. Tačiau bėgimo bateliai greičiausiai bus „padžiauti ant vinies“. Tokie pirmieji gerai žinomo plastikos chirurgo Martyno Norkaus įspūdžiai įveikus prestižinę 42 km 195 m distanciją sekmadienį vykusiame Vilniaus „Danske Bank“ maratone.
Šimtametis Faudzha Singh – vienas iš seniausių pasaulio maratoninikų. Paklaustas, kokia jo ilgaamžiškumo paslaptis, vyras atsako: reikia visada mąstyti pozityviai ir nesistengti pakeisti to, kas ne tavo jėgoms. Jis taip pat pataria sportuoti ir taisyklingai maitintis.
Ar esate matę ką nors panašaus? Šio vyruko taiklumas tiesiog neįtikėtinas!
Sportas - sveikata. Tą žino net vaikai!
Neįtikėtinai lankstus kūnas ir audringos žiūrovų ovacijos :)
Cody McCasland - nepaprastas berniukas. Sulaukus vos pusantrų metukų, jam buvo amputuotos kojos (berniukas sirgo reta liga - Sacral Agenesis, kurios metu nesivysto apatinė kūno dalis).
Tai – nauja pramogų rūšis, gana artima gimnastikai. Gal kada taps ir sporto šaka... Ar esate matę ką nors panašaus?
Šiltuoju metų laiku važinėjimas dviračiu yra kone idealus būdas sulieknėti ir pagerinti sveikatą. Ginčytis sunku – juk minti pedalus gryname ore yra daug smagiau, negu prakaituoti sporto salėje.
Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.