Ar žinojote, kad vos 10 minučių mankšta ant batuto suaktyvina medžiagų apykaitą visai dienai? Dar prieš 30 metų buvo pastebėta ir aprašyta visapusė šokinėjimo ant batuto nauda žmogaus fizinei bei psichinei sveikatai. Anot buvusio sportininko, olimpinės rinktinės nario, Alberto Karterio, būtų sudėtinga rasti efektyvesnį treniruočių būdą, nes, šok...
Tam, kad sveikas gyvenimo būdas išties būtų sveikas, reikia paisyti trijų aspektų – pakankamai miegoti, gyventi fiziškai aktyviai bei laikytis taisyklingos mitybos principų. Ir, pasak mitybos specialistės Vaidos Kurpienės, jokios išlygos, neva „sporto salėje buvo gerai paplušėta, todėl galima užsisakyti didelę picą“, čia negalioja. Tačiau ką val...
Šuo – geriausias žmogaus draugas. Jis niekada nepasmerks šeimininko dėl kelių nereikalingų kilogramų ar pūpsančio pilvuko, tačiau jei panorėsite keistis – mielai palaikys draugiją ir padės mesti svorį. Juk kartu mankštintis daug smagiau!
Batai – svarbi įvaizdžio dalis. Tačiau sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį estetinis vaizdas nėra svarbiausias, o ta pati avalynė tinka ne visada. Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad netinkamai ją pasirinkus, padidėja traumų tikimybė. Bet ar žinote, į ką atkreipti dėmesį ir kaip tinkamai pasirinkti avalynę aktyviam laisvalaikiui?
Jei norite tapti lankstesni ir svajojate padaryti špagatą, tai – įmanoma. Ir visai nesvarbu, kiek jums metų – svarbiausia, kad nepritrūktų motyvacijos ir laiko tempimo pratimams. Per vieną dieną, žinoma, tikslo nepasieksite, tačiau jei būsite atkaklūs, šis video jums padės greičiau įgyvendinti savo svajonę!
Sveikatos apsaugos ministerija bei Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras atkreipia dėmesį, kad prieš pradedant sportuoti reikėtų tam pasiruošti. Sportas – sveikatos šaltinis, tačiau užsiimant juo neapgalvotai ar persistengiant, žala gali būti didesnė už naudą. Tad ką reikėtų daryti, kad sportas būtų naudingesnis, pataria specialistai.
Vis daugiau lietuvių atostogoms renkasi aktyvų poilsį. Remiantis „Kantar TNS“ pernai rudenį atliktos apklausos duomenimis, net 40 proc. lietuvių slidinėja. Vis dėlto neretai tinkamai nepasiruošę poilsiautojai iš tokių atostogų namo grįžta su traumomis – patemptais raiščiais, sužalotais sąnariais ar, dar blogiau, sugipsuotomis rankomis ir kojomis.
Nenumaldomai artėja vasara, ir sporto klubus užplūsta žmonės, norintys pagražinti savo kūną. Ir nors sporto klubų yra daugybė (ir visi jie skiriasi), tarp lankytojų būtinai pasitaikys štai šie tipai.
Net ir nėštumo metu dalis dailiosios lyties atstovių nenustygsta vietoje – mankštinasi, daug vaikšto ar netgi bėgioja. Noras neišsimušti iš savo gyvenimo ritmo ir atgauti turėtą formą po gimdymo jas skatina į įprastą rutiną sugrįžti kuo greičiau. Tiesa, gydytojai pataria neskubėti – organizmui visiškai atsistatyti kartais prireikia ir metų. Žino...
Priešais jus – kultūristė mėgėja Wanja Sjodin iš Švedijos. Ar atspėtumėte, kiek jai metų?
Jeigu jaučiate danties skausmą, pridėkite prie danties gabaliuką svogūno. Skausmas turėtų atlėgti.