Pavasaris – metas atsinaujinti. Ir ne tik mums. Mūsų augintiniams taip pat kartais reikia permainų! Jei nuspręsite apsilankyti šunų kirpykloje, labai nenustebkite: savo keturkojo galite tiesiog nepažinti!
Gal šuo ir yra geriausias žmogaus draugas, tačiau keturkojams pagunda pasilepinti purvo voniomis yra tokia didelė, kad šie greičiausiai nepraleis patogios progos – net jei šeimininkui tai labai nepatiks. Bet ar galima ilgai pykti ant savo augintinio? Dalinamės mielų ir juokingų murziukų rinkinuku!
Kai matome lentelę su užrašu „Atsargiai, piktas šuo“, mes paprastai įsivaizduojame, kad teritoriją saugo didelis ir išties agresyvus žvėris. Tačiau mūsų fantazijos gali visiškai nesutapti su realybe... Siūlome tuo įsitikinti patiems!
Tik pažiūrėkite į šiuos išdaigininkus... Daugumos iš jų laukia griežtos bausmės, tačiau galima kirsti lažybų, kad šeimininkai greitai atsileis!
Gydytojai nepatinka niekam. Ypač – šunims. Tik pažiūrėkite į šiuos mielus keturkojus – jei galėtų, pas veterinarą jie nė už ką neitų!
Kai kurie šunys išsiskiria iš kitų savo kailio spalvomis, dėmėmis ir net dryžiais. Tai – genetinis sutrikimas, tačiau šiuo atveju tai galima laikyti greičiau privalumu, o ne trūkumu. Siūlome pasigrožėti išties mielais ir neįprastais keturkojais!
Žmonės geba suvokti galimas savo veiksmų pasekmes (tiesa, ne visuomet). Šunys – ne. Kuo baigsis bandymas palįsti po tvora ar įkišti nosį į stiklainį, jie, panašu, nė nesapnavo... Siūlome pažiūrėti ir nusišypsoti!
Susipažinkite: tai – auksinis retriveris Smailis. Jis gimė be akių. Pirmuosius savo gyvenimo metus šuo praleido šunų fermoje, kur gyvūnai laikomi ankštuose narvuose ir neretai tampa pašaru kitiems šunims. Neįgalus nuo gimimo, jis tapo pagalbininku, keičiančiu žmonių gyvenimą.
Šio žavaus šunelio vardas – Momo. Pagrindinėje nuotraukoje jis stambiu planu, o štai rasti jį kitose nuotraukos – daug sudėtingiau. Ar esate pastabūs?
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.