Orai, skalbimo milteliai, net jūsų nauja šukuosena ar papuošalai gali tapti galvos skausmo priežastimi. Tik žinodami šiuos „nusikaltėlius“ ir tai, kaip jie veikia, išmoksite greitai susidoroti su migrena arba išvis išvengti jos priepuolio.
Niekam nėra paslaptis, kad daugelis žmonių rudens labai nemėgsta – omenyje turime ne tik mokinukus ir studentus, kuriuos taip sunku rytais išversti iš lovos, bet ir tuos, kuriems mokslo metai jau seniai liko praeityje. Ir nieko nuostabaus – juk manoma, kad šis metų laikas yra depresyvus; dienos trumpėja, o ir orai dažniausiai taip pat nebedžiugi...
Bėgimui tapus madingu reiškiniu, daugelis jau spėjo pamiršti, kad be specialaus pasirengimo ir žinių tai gali tapti nemalonių skausmų ar rimtesnių traumų priežastimi.
Norite turėti sveikas kraujagysles? Apsisaugoti nuo ankstyvos aterosklerozės, nutukimo, diabeto, hipertenzijos ir galybės kitų nemalonumų? Tuomet metas pasirūpinti savo mityba, nes tai pirmas žingsnis geros sveikatos link.
Vos tik sunegalavę griebiamės vaistų, nors mūsų imuninės sistemos stiprinimui ir apsaugai nuo ligų gali padėti dar senolių patikrintos sveikatos išsaugojimo priemones.
Kad ir kokie būtų išsilavinę ir protingi šių laikų žmonės, tiesa ta, kad kasdieniame gyvenime be prietarų vis dėlto neapsieinama. Štai keletas pačių įdomiausių ir keisčiausių.
Saldumynus mėgsta tiek maži, tiek dideli. Ką daryti, jei kyla noras pasilepinti, tačiau nenorite naudoti beverčio cukraus? Atkreipkite dėmesį į natūralius cukraus pakaitus!
Kraujospūdžio matavimas – įprasta procedūra, atliekama paciento apžiūros metu. Dauguma gydytojų matuoja spaudimą tik ant vienos rankos (dažniausiai – kairės), tačiau anglų tyrėjai įsitikinę, kad tai – didžiulė klaida, kadangi labai svarbu žinoti abiejų rankų rodiklių skirtumą.
Daugelis žmonių į pilvo šokius žiūri kaip į egzotišką pramogą, kažką labai gražaus ir erotiško. Vis dėlto viskas yra kiek sudėtingiau – pasirodo, kad tokia veikla ne tik suteikia estetinį ir dvasinį pasitenkinimą, bet taip pat yra labai naudinga moterų sveikatai.
Mičigano universiteto epidemiologė Suzanna Zick atliko keturis eksperimentus, norėdama išsiaiškinti, kaip imbieras veikia rytinius negalavimus. Nėščioms moterims keturias savaites buvo duodama po 1000 miligramų smulkinto imbiero arba po 500 miligramų imbierų ekstrakto.
Kaulai yra organizmo kraujo gamykla. Kas sekundę kaulų čiulpai pagamina 3 milijonus raudonųjų kraujo kūnelių