Niekam ne paslaptis, kad šiandieninis mūsų gyvenimas bėga pirmyn pašėlusiu tempu. Daugeliui darbo dienos pabaigoje galvos skausmai atrodo jau įprastas ir normalus reiškinys. Tai reiškia, kad reikia kažką daryti su aplink jus ir jumyse pačiuose esančiu spaudimu.
Virškinimo sutrikimai kamuoja kas antrą pasaulio gyventoją. Tačiau apie juos vis dar žinome stebėtinai mažai. Vienas dažniausių pasitaikančių negalavimų – funkcinė dispepsija.
Taisyklinga mityba – ne tik naudingų produktų vartojimas. Kad garantuotumėte maksimalią naudą savo sveikatai, turite atsižvelgti į tai, kaip šie produktai dera tarpusavyje.
Ir šeima, ir sveikata – tai dalykai, kuriuos, deja, dažniausiai įvertiname tik tada, kai...
Įprasta manyti, kad pagrindinė grėsmė gulinėjant prie vandens telkinio yra saulė, tačiau iš tikrųjų žalos sveikatai galime prisidaryti ir patys.
Tikriausiai sutiksite, kad sveikata – brangiausias žmogaus turtas. Kas žino – gal šie žymių žmonių pamąstymai apie ją padės Jums pasijusti geriau?
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) specialistai pataria, ką daryti, kad per karščius nesušlubuotų sveikata ir nepablogėtų savijauta.
Ar žinojote, kad vartodami šiuos skanius ir mūsų mėgstamus produktus ne tik tapsite sveikesni, bet ir gražesni?
Mokslas – tai tokia žmonių veiklos sritis, kuri analizuoja viską, kas mus supa. Žvelgia ji į tiriamus objektus nepatikliais ir atsargiai, be jokios romantinės gyslelės. Neprasprūdo pro akis ir bučiniai – taip atsirado filematologija (mokslas apie bučinių prigimtį ir įtaką žmogaus sveikatai). Mūsų dienomis ši mokslo šaka gali pateikti labai įdomi...
Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui