„Jei negali judinti kojų ar rankų, judink bent jau blakstienas – bet nepasiduok“, – sako plaukikas Edvardas Blaškevičius. Jis puikiai supranta, ką reiškia būti įkalintam gipse ir nežinoti, ar dar kada galėsi vaikščioti.
Daugybė žmonių – ir ypač moterų – mano, kad jų plaukų būklė bei grožis išskirtinai priklauso nuo tinkamos priežiūros ir kitų išorinių veiksnių. Žinoma, čia yra tiesos, tačiau tikrovė gerokai sudėtingesnė, nei įsivaizduojame. Derinyje su kitais simptomais, kurių mes dažnai visiškai net nesusiejame tarpusavyje, plaukai gali tapti savitu lakmuso po...
Žmogaus kūnas primena ypatingą mechanizmą: vienos jo detalės būklė išduoda ir kitų gedimus. Todėl tam, kad nustatytumėte, kokie negeri procesai vyksta jūsų kūne, kartais pakanka tiesiog atsistoti prieš veidrodį ir atidžiai apžiūrėti savo liežuvį.
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti dažniau negu „laba diena“. Gyvenimą šaltuoju sezonu gali apkartinti vienas neatsargus vaiko žingsnis pusnin, nuovargis darbe ar tiesiog žvarbesnę dieną namie pamirštas šalikas. Tad stiprinti organizmą verta nelaukiant ligos ...
Daugeliui žmonių vengiant reguliariai tikrintis kraujo spaudimą, sergamumo mastai arterine hipertenzija didėja. Išsivysčiusiose šalyse ši liga diagnozuojama maždaug 40 proc. suaugusių gyventojų: Jungtinėse Amerikos Valstijose – 27 proc., o Rytų Europos šalyse – iki 2 kartų dažniau, įskaitant ir Lietuvą.
Nors didžiosios metų šventės labai dažnai baigiasi persivalgymu, skrandžio skausmais ar net apsinuodijimu, vaistininkai tikina, kad sočios ir tuo pačiu sveikos Velykos – misija įmanoma. Ekspertai dalijasi patarimais, ką daryti, kad šventės praeitų be sveikatos sutrikimų.
NIA praktika savyje sujungia skirtingas judesio technikas – kovos menus, šokio ir gydymą. NIA suteikia galimybę judėti kiekvienam, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio, amžiaus, lyties ar kūno sudėjimo. „Kiekvieno žmogaus kūnas yra sutvertas judėti ir per judesį mes galime atrasti džiaugsmą, gydantį mūsų kūną, protą ir dvasią,“ – teigia ...
Sutrikusi kojų kraujotaka – menkas malonumas ir didelės sveikatos problemos. Ateityje tai gali turėti nepageidaujamų pasekmių, tačiau laiku pradėjus gydytis, jų įmanoma išvengti.
17-metė Supatra Susuphan iš Bankoko serga reta genetine liga, vadinama Ambraso sindromu (ji diagnozuota vos 50 žmonių visame pasaulyje). 2010-aisiais ji pateko į Gineso rekordų knygą kaip „pati plaukuočiausia pasaulyje mergina“.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti