Permainingi rugsėjo orai paspartino peršalimo ligų sezono pradžią. Praėjusią savaitę sergančiųjų ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis skaičius Lietuvoje šoktelėjo dvigubai, palyginti su savaite prieš tai – užfiksuota 9,7 tūkstančio susirgimų. Vaistininkai pastebi, kad panašios tendencijos kartojasi kas rudenį, o dauguma žmonių sveikat...
40-mečiui Miuncheno gyventojui Benjaminui Davidui taip atsibodo kasdien stumdytis eilėse ir laukti, kol atvažiuos metro, kad jis nusprendė iki darbo plaukti Izaru (upe, tekančia pro jo namus tiesiai iki darbo).
Sveikata - brangiausias turtas tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme. Žinoma, privalomasis sveikatos draudimas užtikrina mūsų sveikatos priežiūrą, tačiau norėdami papildomų sveikatinimo paslaugų turėsime plačiai praverti piniginę. Kokios sveikatinimo paslaugos kainuoja daugiausiai ir ar tikrai verta joms skirti papildomų lėšų?
Pavasario pradžia – puikus metas geriau pasirūpinti savimi ir pradėti gyventi sveikiau. Štai keli paprasti žingsneliai, kad šiltąjį metų laiką sutiktumėte sveikesni.
Nuo šių metų balandžio 1-osios poliklinikoms, medicinos centrams, šeimos gydytojo kabinetams iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto bus papildomai mokama už kiekvieną prie įstaigos prisirašiusį, apdraustą privalomuoju sveikatos draudimu žmogų, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis. Taip gydymo įstaigos skatin...
43 m. Rolandas Butkus, policijos pareigūnas iš Ukmergės, naujus metus pasitiko maudynėmis Šventosios upėje ir skatina tai daryti savo draugus. Jis sutiko pasidalinti savo patirtimi.
Ne vienai savo išvaizda besirūpinančiai dailiosios lyties atstovei yra tekę patirti siaubą pastebėjus naują raukšlelę veide. Tačiau bėgantis laikas ir gyvenimo būdas jų kiekvieną dieną palieka vis daugiau. Brangiausi kremai ar veido procedūros tik pristabdys raukšlių atsiradimą, tačiau laiko atgal neatsuks. Žmonės, kartais net patys to nesuprasd...
Šventiniai pasisėdėjimai prie gausiai vaišėmis nukrauto stalo retai kada praeina be pasekmių. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos sveikatingumo specialistas Valdemaras Kavaliauskas atskleidžia, kaip save ir artimuosius apsaugoti nuo šalutinio švenčių poveikio.
Darželis, mokykla, kiemas – vienur šalta, kitur siaučia virusai. Ar įmanoma apsaugoti savo vaikus nuo gripo ar peršalimo?
Pasaulinių tyrimų duomenimis, 20-30 proc. vaistų nesuderinamumo atvejų sudaro receptinių ir nereceptinių vaistų vartojimas vienu metu, galintis sukelti rimtų pasekmių sveikatai.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.