Jeigu nesergate kokiomis nors lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, gastritu, dvylikapirštės žarnos opa, diabetu, angina ir panašiai, galite pamėginti namų sąlygomis išvalyti iš savo organizmo šlakus ir toksinus. Jeigu vis dėlto turite tokių problemų, geriau, žinoma, pirmiausia pasikonsultuoti su savo gydytoju.
Toksemija – apsinuodijimas kraujo nešiojamais toksinais, patenkančiais į organizmą iš aplinkos arba susidarančiais pačiame organizme (pvz., irstant mikrobams). Pats terminas kilęs iš graikiškų žodžių „toxikon“ (liet. nuodai) ir „haima“. Kaip ir kodėl šis apsinuodijimas pasireiškia ir ką reikėtų daryti?
Pilna burna kimšti pyragus ar šokoladą nėra sveika, tačiau, ar kada susimąstėte, kad galime perdozuoti ir sveikų produktų? Jie gali būti toksiški, kaupti savyje pavojingas kancerogenines medžiagas, kurių nuplauti nepavyks.
Kad organizmo imuninė sistema veiktų be priekaištų, reikia pasirūpinti toksinų šalinimu. Geriausia, kad detoksikacija būtų lėta, tačiau veiksminga.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.